Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

uszkodzone archiwa PSX

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

xSzopen
-#
Posty: 4
Rejestracja: czw 20 lut, 2014 17:31

uszkodzone archiwa PSX

Post autor: xSzopen »

Witam na forum jestem nowy, zajerestrowałem się gdyż mam problem. Postanowiłem ostatnio z nudów odświeżyć moje PSX i zagrać sobie w jakąś piłkę. Okazało się, że moja UEFA Striker 99 nie działa, płyta za dużo przeszła. No to udałem się do internetu pościągać jakieś gierki. Pakowane archiwa pobieram, wszystko wcześniej przygotowałem, płytki CD, WinRara + PowerArchiwera na wszelki wypadek, Alcohol 120%, ale archiwa są uszkodzone. Każde pobrane. Próbowałem naprawiać i nic. Pobrałem z innej stronki i wyskoczył błąd, że plik niewłaściwy, usuneło go. Miał może ktoś ten sam problem? Zna ktoś jakieś rozwiązanie? Ew jeżeli można prosiłbym o link do jakiegoś sprawdzonego portalu. A i przeglądałem poradniki na tym forum, nie znalazłem. Proszę o pomoc pilną bo już mi się gry kończą :)

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Hm... Szczerze mówiąc stawiałbym na problem z komputerem, a mianowicie problem z robakami. Pobierz bezpłatny program AdwCleaner, przeskanuj nim komputer. Jeśli to nie pomoże, to pobierz Malwarebytes Anti-Malware. Też darmowy. Wybierz pełne skanowanie i później usuń zarażone pliki. Restart komputera i próbuj wtedy ;).

xSzopen
-#
Posty: 4
Rejestracja: czw 20 lut, 2014 17:31

Post autor: xSzopen »

Odpada ta możliwość, Adwem czyściłem kompa tydzień temu, a sytuacja wygląda tak, że mój kumpel pobrał pliki, nie mógł otworzyć archiw, dał je mi i ten sam problem. Zna ktoś jakąś stronkę z PEWNYMI plikami? Nie musi to być jakaś wielka baza, chcemy pograć tylko w Fife, Tekkena i produkcje stricte na 2

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

U nas zazwyczaj ludzie wrzucają posprawdzane wcześniej gry.

ODPOWIEDZ