Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Błąd przy swap tricku

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
MrHubciooo
-#
Posty: 67
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 14:18
Lokalizacja: Kańczuga
Kontakt:

Błąd przy swap tricku

Post autor: MrHubciooo »

Heyy :D

Mam problem bo jak próbuje uruchomić grę tak zwanym "swap trickiem" To wszystko robię dobrze ale po 3 zmienieniu płyty (tej nieoryginalnej)na chilke jest czarny obraz a pochwili na czerwonym tle białym napisem pisze " File Error:" (chyba bo tego akurat za dobrze nie widać bo w telewizorze wychodzi poza ekran) i pod tym pisze " Could not find Hiro/Hiro .sfx ;1"
Nagrałem grę "Kula World"
O co chodzi?? Proszę o szybką odpowiedź :D

Dziękuję za odpowiedź :3

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Możliwe że obraz płyty który wypaliłeś był źle zgrany lub masz źle zrobionego RIPA
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
MrHubciooo
-#
Posty: 67
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 14:18
Lokalizacja: Kańczuga
Kontakt:

Post autor: MrHubciooo »

Yyyyyy.. Wypalałem Alcoholem 120%.. Wzorowałem się na tym poradniku

Kod: Zaznacz cały

http://swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=1723
.. Co to znaczy RIP? O_o
Ostatnio zmieniony pn 10 mar, 2014 21:04 przez MrHubciooo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

RIP to okrojona wersja gry po to, by zajmowała jak najmniej. Często z takimi grami są problemy. Wycięte są niektóre filmy, muzyka. Niektóre są zrobione na tyle nieudolnie, że gra przez to nie funkcjonuje należycie.

Awatar użytkownika
MrHubciooo
-#
Posty: 67
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 14:18
Lokalizacja: Kańczuga
Kontakt:

Post autor: MrHubciooo »

Hmmm.. chyba ściągnełem pełną wersję :D Własnie wypaliłem sobie 2 nowe gry i właśnie 1 próbuję też tym "swap trickiem" włączyć.. 1 raz się włączyła bo potem jak robiłem cały czas jest czarny ekran :/

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Widocznie popełniasz gdzieś błąd przy swap tricku.

Awatar użytkownika
MrHubciooo
-#
Posty: 67
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 14:18
Lokalizacja: Kańczuga
Kontakt:

Post autor: MrHubciooo »

.. Chyba tak :D Bo jak podmieniam płytę za 2 razem to ta oryginalna sie tylko kręci :/ i tyle nic nie slychać... a powinien ten znak i te napisy zniknąć wtedy podmieniam nieoryginalną.. Z Crashem 2 razy mi się udało ale coś się dzieje że zacina się na tej takiej skrzynce z której "wychodzą" zielone cyfry od 0 do 2 :D Dalej nie ruszy :/

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Wiesz, jest kilka sposobów na swap tricka. Kiedyś to kumałem i mógłbym Ci o tak wytłumaczyć, ale nie mam sprawnej konsoli, na której bym Ci to pokazał.

Awatar użytkownika
MrHubciooo
-#
Posty: 67
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 14:18
Lokalizacja: Kańczuga
Kontakt:

Post autor: MrHubciooo »

:/ Spróbuję jakos to jeszcze porobić :P A jak mi sie nie uda to już poczekam na tego modchipa :D

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Nie baw się w swap trick, bo to mało skuteczne. Do swapa potrzebujesz gry która ma większą zawartość "czegośtam" (nie pamiętam nazwy, pocezytaj w necie o swap tricku to się dowiesz), gra nie ruszy. Poza tym z doświadczenia wiem, że ta metoda raz działa, dwa razy nie... Także nie warto się w to bawić, bo z odpaleniem gier jest po prostu loteria. Zainwestuj w chip ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
MrHubciooo
-#
Posty: 67
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 14:18
Lokalizacja: Kańczuga
Kontakt:

Post autor: MrHubciooo »

Już zamówiłem chipa :D.. Mam nadzieje że będzie działał tak samo jak karty pamięci które też zamówiłem :D

ODPOWIEDZ