Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Psx kilka gier na jednej płycie Problem

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

atiPL
-#
Posty: 2
Rejestracja: śr 12 mar, 2014 13:26

Psx kilka gier na jednej płycie Problem

Post autor: atiPL »

Witam nazywam się atiPL. Jestem od niedawna posiadaczem przerobionej kultowej konsoli psx. Mam problem jak w tytule chce zrobić składankę demek na jednej płycie. Czytałem Chyba wszystkie tematy na forach i poradniki jak to zrobić np :

Kod: Zaznacz cały

www.konsole.cdrinfo.pl/artykuly/PSXmulticd
, Ale po prostu tego nie ogarniam wogóle. Zna Ktoś może jakiś prostszy program do składanek dla mniej zaawansowanych ? A może zna ktoś jakąś stronę z gotowymi składankami (najlepiej gry typu race i fps) A może ktoś napisze bardziej szczegółową instrukcje z screenami Bardzo was proszę !


atiPL
Ostatnio zmieniony śr 12 mar, 2014 14:44 przez atiPL, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Nic prostszego nie ma, jednak w poście Beriona masz wszystko bardzo dokładnie opisane:

Kod: Zaznacz cały

http://www.konsola.pl/forum/index.php?s=a660759d70a795633b3c2e06faeda81e&showtopic=16855&#entry147145

Awatar użytkownika
Człowiek_B
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 28 wrz, 2014 14:26

Post autor: Człowiek_B »

Nie używałem, ale możesz spróbować Meido Menu (posiłkując się moim starym poradnikiem):
http://www.psxdev.net/forum/viewtopic.php?f=66&t=516

Wygląda znacznie lepiej i można ustawiać adresy do pamięci.

ODPOWIEDZ