Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Hyper Classic, te sprawy:)

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Hyper Classic, te sprawy:)

Post autor: Jason66 »

Witam, starsi gracze zapewne pamiętają (choć nie muszą) Hyper Classic chyba o godzinie 23, leciały tam gry właśnie za czasów świetności PSX, kiedy jeszcze była dosyć popularna. Poniżej zamieszczam parę klipów:
House of the dead 2
Medal of Honor
Muzyka z bardzo lubianego, aczkolwiek już dawno zapomnianego klipu z Resident Evil:
I chyba najbardziej lubiany i poszukiwany przez wszystkich: GTA III

Może ktoś pamięta, może nie ;)
mam chyba jeszcze z 2 klipy, ale to cała spuścizna po wielkim programie, jakim był Hyper... teraz to już nie to samo, a sam Hyper nie zgodził się na opublikowanie tego, a zapewne mają gdzieś to wszystko w archiwum. Niezapomniana atmosfera... znajomy pisał z pewnym gościem, który rzekomo ma jeszcze klipy z HC ale obecnie siedzi gdzieś na wyspach i nie ma czasu, żeby wrzucić. Mi się osobiście podobały klipy z House of the Dead, GTA III, Resident Evil, Gothic i jeszcze 2 takie... można przeszukać cały internet i to chyba wszystko co pozostało, ja w zasadzie nie wiedziałem, że w przyszłości to wszystko będzie tak zapomniane i poszukiwane przez wszystkich, wtedy zrobiłbym kopie. Czas niczego nie oszczędza. Jednak, jeżeli ktoś ma jeszcze jakiekolwiek klipy z HC, niech wrzuca je śmiało tutaj i przywoła wspomnienia oraz wywoła ciarki i dreszcze u tych, którzy to pamiętają lub pozwolą młodszym osobom na ukazanie im, jak kiedyś to wszystko wyglądało :)

Pozdrawiam ^_^

Hyper Classic - Resident Evil 1 (moja wersja, polecam!)
Ostatnio zmieniony śr 02 lip, 2014 13:51 przez Jason66, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Tak dla informacji. Program ten nadal "śmiga". Jednak nie jest to jak było w przeszłości na Mini Maxie, czy też Zig Zapie. Teraz należy go szukać o podobnych porach na kanale o nazwie Teletoon +. Czasami jeszcze można obejrzeć te stare gry :).

Wracając do Twojej prośby - Hyper ma gdzieś swoją oficjalną stronę, na której zamieszcza klipy z programów. A mianowicie jest to ta strona:

Kod: Zaznacz cały

http://www.hyperplus.pl/archiwum
Miłego oglądania! :)

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

@UP - hehe, no właśnie to nie takie łatwe, bo są Fresh Air'y, są Review Territory, ale Hyper Classica nie ma, za to są właśnie Replaye i to z 2002 roku, z czego się cieszę ;) ale nie wpadłem żeby wpisać w google ,,hyper archiwum" albo na stronce dopisać ,,/archiwum" ale ta ich stronka i tak chyba już praktycznie nie funkcjonuje tak mi się wydaje a nawet z ciekawości zobaczę. Ale wielkie dzięki że znalazłeś, obejrzę sobie Replaye których jest masa ^_^

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Odświeżam :)
Może jeszcze ktoś coś tam ma?

ODPOWIEDZ