Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Co to za Gra ?

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

qbsonn
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 13 kwie, 2014 11:51

Co to za Gra ?

Post autor: qbsonn »

Witam wszystkich forumowiczów .
Zwracam się do was z małą prośbą ale jakże cenną dla mnie ;)
Otóż chodzi o to że nie potrafię za nic sobie przypomnieć Tytułu jednej gierki , a mianowice chodziło w niej o to że latałeś statkiem w kosmosie, wykonywałeś misję i zwiedzałeś różne punkty np. stacje kosmiczną itd..To była gra z grafiką 3D. pamiętam jeszcze że gdy leciałeś z punktu do punktu wokół Ciebie latały jakieś meteoryty , pojawiały się czarne dziury i trzeba było je albo rozstrzelać albo omijać(te meteoryty) . Wiem że była ta gra na którejś z dem wydawanych przez czasopismo playstation napewno starsi gracze pamiętają te czarne płyty z demami ;)
Z góry Dziękuje :)

Bodzio_PSX
-#
Posty: 48
Rejestracja: czw 29 wrz, 2011 21:18

Post autor: Bodzio_PSX »

Nie czasem któryś Colony Wars? Np. Red Sun?

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

To był widok z pierwszej osoby? Tzn. z oczu pilota? Jak tak to na pewno Colony Wars Red Sun.

qbsonn
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 13 kwie, 2014 11:51

Post autor: qbsonn »

Niestety nie jest to ta gierka , ale chętnie zobacze ten tytuł który mi podaliście ;)

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Rozstrzelanie czarnych dziur!? Toż to czyste science-fiction, nawet w S-F takiego czegoś by nie było :-? i'm confused. Z gier o kosmosie to mi tylko do głowy przychodzi Space Invaders i Space Shot, była jeszcze jedna ale to nie 2D, nie pamiętam nazwy. Przeczesałem mój gigantyczny zbiór gier PSX i te 2 co podałem leżały u mnie zakurzone :zly:

Awatar użytkownika
MrHubciooo
-#
Posty: 67
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 14:18
Lokalizacja: Kańczuga
Kontakt:

Post autor: MrHubciooo »

Możee "MDK" ?

Grabelny
-#
Posty: 9
Rejestracja: pt 12 kwie, 2013 21:36

Post autor: Grabelny »

mi jeszcz na myśl przyszło omega boost (bylo w kosmosie, 3d no i na jednej z płyt demo)
Obrazek

ODPOWIEDZ