Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Problem z grami

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

kazikxsila
-#
Posty: 3
Rejestracja: śr 23 kwie, 2014 13:16

Problem z grami

Post autor: kazikxsila »

Siemka. Mam taki problem. Skoczyłem wczoraj do miasta kupilem 3 CD-R sony i zassałem fifa 2005. Na 1 płyte nagrywałem alcoholem co niestety dało efekt taki ze po bialym ekranie wywalało do otwarzacza muzyki, 2 płyta nero co dało to samo no i 3 dvd decrypter co odziwem doszło do czarnego ekranu z logo psx lecz dalej ni chuja . No to trudno, myśle skocze sobie znowu do miasta i kupie dwie i spróbuje . No i wrzucam te płytki, daje fifa2005.iso do alcoholu profil playstation i daje nagraj. na Końcu info : że zostało zakończone sukcesem. wkłądam do psx a tu nic , nastepnie wkładam do laptopa i płyta jest czysta, tak samo z nero i Dvd decrypter niby nagrywa a płyty są czystę, ktoś pomoże ;) ?

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Jaka prędkość nagrywania?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

kazikxsila
-#
Posty: 3
Rejestracja: śr 23 kwie, 2014 13:16

Post autor: kazikxsila »

nero i alcohol - 10x - najmniejsza prędkość
dvd - 2,4x

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Ogólnie DVD nie ma prawa pójść na PSX, dlatego musimy zostać przy CD.
http://swiatpsx.pl/ranking-plyt-cd-vt43 ... ing+p%B3yt
Ten temat może pomóc, ogólnie moim zdaniem masz 2 wyjścia:
-spróbować na innej płycie
-ściągnąć inny obraz płyty
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

kazikxsila
-#
Posty: 3
Rejestracja: śr 23 kwie, 2014 13:16

Post autor: kazikxsila »

szefie, ciągle używam cd-r nigdy dvd. Chodziło o program DVD Decrypter ;) Sciągnelem inna grę z naszego forum, inna płyta i dalej nic ;c

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Sam ostatnio kupiłem płytki sony, bo nigdy nie było z nimi problemów, jednak nie działają, widać nowa seria też już się nie nadaje do użytku. Dodam że na przezroczystym plastiku w środku płyty numer seryjny zaczyna się od 3245.., wcześniejsza seria 1215.., działa bez zarzutu. Na dreamcaście działają bez problemów ale tam jest lepszy laser niż w ps1.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

ODPOWIEDZ