Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Ps One Przeróbka

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

jafon1
-#
Posty: 4
Rejestracja: wt 27 maja, 2014 12:20

Ps One Przeróbka

Post autor: jafon1 »

Witam niedawno nabylem z allegro ps one przerobione , wypalilem 7 gier na plytki platinum cd- za kturyms razem mi wczytalo lecz teraz wogule nie wczytuje tylko napis please insert palystation disc czy to winna lasera czy przerubki chipa prosze o pomoc z gury dziekuje pozdrawiam

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

1. Naucz się ortografii!!!!!!!!!
2. A te gry działają na innej konsoli? Może źle wypaliłeś?
hasło do moich uploadów: 1234

jafon1
-#
Posty: 4
Rejestracja: wt 27 maja, 2014 12:20

Post autor: jafon1 »

Witam mam cos z klawiatura i np u z kreska nie moge zrobic sorry , nie znam nikogo co ma psx takze nie sprawdze , ale dodam jeszcze ze ma 1 orginal hulla caly czas , nagrywalem wszystkim mozliwymi sposobami 16x oraz 2x w clone cd tez (imageburn i alcochol) prosze poradzcie cos kupuje dzis verbatim najlepsze i przetestuje

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

To już lepiej napisz "o" niż rób takie błędy. ;)

Przeczytałeś ten poradnik? :arrow: http://swiatpsx.pl/psx-psonepsx-ja-nie- ... vt1723.htm

Jaki to model konsoli?

Moderatorzy śpią, ale przeczytaj regulamin, bo temat jest w złym dziale. W POBIERALNI ma nie być tematów innych niż linki
hasło do moich uploadów: 1234

jafon1
-#
Posty: 4
Rejestracja: wt 27 maja, 2014 12:20

Post autor: jafon1 »

Witam ExGamer ok postaram sie przeczytalem wszystko zrobile tak jak trzeba dzis wypalilem 2 verbatim predkoscia 2x i poszlo tylko do loga czekalem z 10 min i nic dalej , a model to ps one SCPH-102 i nadalem nie wiem co do wymiany laser czy chip ? :zly:

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Sprawdź najpierw czy konsola w ogóle jest przerobiona.
Tzn sprawdź czy masz chipa.
:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=kvwNvyg4NFA#t=1414 powinien być tu

Sprawdź czy zwykłe CD z muzyką działają.
hasło do moich uploadów: 1234

jafon1
-#
Posty: 4
Rejestracja: wt 27 maja, 2014 12:20

Post autor: jafon1 »

Tak mam chipa , cd wczyta ale pad nie dziala zawiecha :zly:

ODPOWIEDZ