Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

predkosc zapisu

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

predkosc zapisu

Post autor: kapcior7 »

witajcie nie rozumiem jednej rzeczy a propo zapisu na plyte wszyscy pisza ze trzeba nagrywac 4X lub 8X a ja nagrywam 48X i plyty tez mi chodza nawet te najtańsze to dlaczego trzeba dawac 4X lub 8x a nie na FULL??

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

he,he... szczęście nowicjusza :-D
czekaj, czekaj... ale to nie ty pisałeś coś o problemach z głosem,filmikami i ładowaniem gry? No to już chyba znaleźliśmy przyczynę.
Ale do rzeczy po pierwsze ile tych gier nagrałeś, po drugie "słabej jakości" - nawet nie wiesz jak męczysz swoją konsolkę. Przyjdzie czas że odpalisz gierkę a raczej nie odpalisz bo... mnóstwo przyczyn, kiedy laserek będzie troszkę zużyty a to co robisz szybko do tego doprowadzi. Dlaczego? A no bo przy dobrej jakości płyty konsolka używając lasera wgrywa dane bardzo szybko i bez zbędnych "powtórzeń" ścieżek, a na słabej musi ich robić mnóstwo razy (przetestuj płyty np. nerem ->CD-DVD Speed, jest tam też analiza jakości, zobaczysz ile jest przerw) a jak wiadomo laser się wypala (analogicznie) :arrow: więcej sczytywania szybsze zużycie.
Pozdrawiam.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

płyt wypaliłem ok 40 i na niektórych dzwieki w filmikach sa ;)

Awatar użytkownika
ksarone
-#
Posty: 33
Rejestracja: śr 09 cze, 2010 17:58
Lokalizacja: Eudezet
Kontakt:

Post autor: ksarone »

To może ja się dopisze do tego tematu :D , kilka dni temu wypaliłem kilka gier ( Wszystkie na płytach Verbatim ) za pomocą 3 programów tj. Alcohol 120% , CloneCD i ImgBurn. Raz wypalałem na 8x drugi raz na 12x a trzeci raz na 16x i to było na max , ( żeby nie przeciągać struny ;P ) chciałem w ten sposób sprawdzić jak konsola radzi sobie z odczytywaniem danych itp itd , no dobra teraz do rzeczy ( teraz co napiszę to jest dla sprecyzowania ) Alcohol 120% - 8x , 12x i 16x , CloneCD - 12x , ImgBurn - 12x i wyniki są następujące : przy wypalaniu na 8x - gry się nie włączają albo jak już się włączą to się np. filmiki niemiłosiernie tną , muzyka w nich również się przycina itp itd np. w przypadku Syphon Filter już na samym początku jak się załączyło startowe demko ( te w dżungli :D ) bardzo się cięło i po chwili dosłownie po chwili załączyło się główne menu tym samym wyłączając demko.To samo tyczy się Syphon Filter 2 w którym też się przycinała muzyka w filmiku jak i sam filmik.W Tomb Raiderze 3 również jak i w przypadku jeszcze kilku innych gier.I teraz UWAGA , bo przy wypalaniu na 12x albo 16x o dziwo Wszystkie gry , demka , muzyka w nich jak i w grze itp itd chodzą idealnie i płynnie :) Więc jak sami widzicie , że różnice, opinie i doświadczenia są podzielone w temacie prędkości jaką powinno się wypalać gry na PSXa.Może komuś mój powyższy wpis się przyda i zarazem pomoże albo uchroni przed zbędnym marnowaniem ( dobrych płytek jakim są np. Verbatim , TDK ) , wydawaniem ciężko zarobionych na nie pieniędzy , straconego czasu i niepotrzebnych nerwów.Tylko szkoda , że przynajmniej z 10 płyt ( wskoczyło :D ) sobie do kosza no ale cóż mówi się trudno.Pozdrawiam

ODPOWIEDZ