Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Granturismo2

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

dario8961
-#
Posty: 4
Rejestracja: czw 19 mar, 2009 20:53

Granturismo2

Post autor: dario8961 »

witam ściagnołem gt2 z naszego forum na psx emulator . Gdy włanczam gre wszystko fajnię śmiga le wciskam star game i potem mam czarny obraz i sie nie wlancza a powino sie wączyć
home sklepy itp prosze o szybkoa pomoc

Nie jestem Polakiem więc orto.umnie jest żle

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Witaj.
Zakładam że na emulatorze już grałeś i jest on dobrze skonfigurowany. I tu tkwi mały problemik, a mianowicie dużo ludzi narzeka że na ePSe wer. poniżej 1.60 gdy pojawia się czarny ekran i długo nie znika trzeba wcisnąć klawisz "2". Natomiast od wersji 1.60 wszystko powinno być ok. Chodzi tu oczywiście o GT2.

Sprawdziłeś przed nagraniem czy z obrazem jest wszystko ok. :arrow: http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=490&postdays=0&postorder=asc&start=0
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

dario8961
-#
Posty: 4
Rejestracja: czw 19 mar, 2009 20:53

Post autor: dario8961 »

tak smiga mi np: gt1 , crash i teken wszystko jest good tylko ten gt2 tak mi sie zacina i mam emulator 1.5.2

[ Dodano: Pią 20 Mar, 2009 22:47 ]
aa i jeszce bym prosil kody do tej wspanialej gierki i jak sie ich uzywa ?? i gdzie sie wpisuje w emulatorze

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Witaj.
Kody wpisujesz normalnie podczas gry na swoim padzie.

Wszystkie trasy (Arcade Mode) - zdobądź wszystkie licencje w Simulation Mode
Wyścig Event Synthesizer - zdobądź Super Licencję
Motor Sports Track - zdobądź wszystkie licencje i Super Licencję
Super Licencja - zdobądź wszystkie normalne licencje

I to chyba tyle to bardziej triki.
Bo bez Action Replaya to kodów nie ma do Gran Turismo2.

Dziękuje ;-)

[ Dodano: Sob 21 Mar, 2009 01:11 ]
Aha a co do emulatora.

Ściągnij sobie nowego 1.70 wersje.
Do tego plugin'y i jak ładnie ustawisz to powinno wszystko na cacy być ;-)

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ