Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

GameShark

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
MrHubciooo
-#
Posty: 67
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 14:18
Lokalizacja: Kańczuga
Kontakt:

GameShark

Post autor: MrHubciooo »

Witam :3

Ostatnio natknąłem się na nazwę GameShark. Czytałem że to coś do wpisywania kodów do gier. No i co to dokładnie jest? To jest do PSX'a? I czy to się nagrywa na płytę jak zwykłe gry? I jak się tego używa?

Dziękuje za odpowiedź :3

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Gameshark to taki dodatek do PSXa wpinany w port parallel który jest takim magazynem cheatów. Istnieją podobno wersje na CD (krążą w necie) ale nigdy nie używałem. A działać będą na zasadzie - wkładasz gamesharka, wybierasz grę, kod i potem wkładasz płytę z grą.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
MrHubciooo
-#
Posty: 67
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 14:18
Lokalizacja: Kańczuga
Kontakt:

Post autor: MrHubciooo »

Znalazłem takie na płytę, wypaliłem i niby działa tylko że np. jak próbuje włączyć to na grze Medievil to ta gra albo się zatnie na samym początku albo nie będzie obrazu a głos tak i nie wiem o co chodzi

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Może Gameshark jest pod konkretną wersję NTSC/PAL. Tak jak mówiłem, ja się w takie rzeczy nigdy nei bawiłem, to są tylko moje domysły.
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ