Strona 1 z 1

GameShark

: pn 03 lis, 2014 13:31
autor: MrHubciooo
Witam :3

Ostatnio natknąłem się na nazwę GameShark. Czytałem że to coś do wpisywania kodów do gier. No i co to dokładnie jest? To jest do PSX'a? I czy to się nagrywa na płytę jak zwykłe gry? I jak się tego używa?

Dziękuje za odpowiedź :3

: pn 03 lis, 2014 19:58
autor: ExGamer
Gameshark to taki dodatek do PSXa wpinany w port parallel który jest takim magazynem cheatów. Istnieją podobno wersje na CD (krążą w necie) ale nigdy nie używałem. A działać będą na zasadzie - wkładasz gamesharka, wybierasz grę, kod i potem wkładasz płytę z grą.

: pn 03 lis, 2014 20:55
autor: MrHubciooo
Znalazłem takie na płytę, wypaliłem i niby działa tylko że np. jak próbuje włączyć to na grze Medievil to ta gra albo się zatnie na samym początku albo nie będzie obrazu a głos tak i nie wiem o co chodzi

: pn 03 lis, 2014 21:49
autor: ExGamer
Może Gameshark jest pod konkretną wersję NTSC/PAL. Tak jak mówiłem, ja się w takie rzeczy nigdy nei bawiłem, to są tylko moje domysły.