Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Medievil 2 zatrzymuje się

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
MrHubciooo
-#
Posty: 67
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 14:18
Lokalizacja: Kańczuga
Kontakt:

Medievil 2 zatrzymuje się

Post autor: MrHubciooo »

Witam :3

Mam problem ponieważ nagrałem Medievil 2 na płytę no i na początku wszystko działa świetnie ale jak wybieram mapę ( Kensington ) u tego profesora to chwilkę się ładuje a potem pokazuje się płyta z wykrzyknikiem i się dalej nie ładuje.. Podobnie mam z CTR tylko że tutaj zatnie mi się przy ładowaniu jakiejś trasy.. Proszę o pomoc bardzo chciałbym zagrać w te dwie gry.

Dziękuje za odpowiedź :3

PS: Czytałem że to jakieś zabezpieczenia ale nie mam pojęcia o co w tym chodzi

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

tak to sa zabezpieczenia Libcrypt, zanim nagrasz dana gre z takim zabezpieczeniem musisz wrzucic patcha ktory go dezaktywuje

na tej stronie masz wszystkie patche do gier ktore maja takie zabezpieczenie

http://consolecopyworld.com/psx/psx_patches.shtml

gry patchujesz programem PPF-O-MATIC

zanim nagrasz na plyte lepiej przetestuj czy patch dziala odpalajac obraz na emulatorze
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Awatar użytkownika
MrHubciooo
-#
Posty: 67
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 14:18
Lokalizacja: Kańczuga
Kontakt:

Post autor: MrHubciooo »

Ooo Dzięki wielkie. A jest jeszcze jakaś strona z tymi patchami? Bo na tej nie ma do CTR

Awatar użytkownika
MrHubciooo
-#
Posty: 67
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 14:18
Lokalizacja: Kańczuga
Kontakt:

Post autor: MrHubciooo »

Ok już nie ważne znalazłem

ODPOWIEDZ