Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

"Dezaktywacja" Analoga w PSP

sprawdzone, ciekawe poradniki związane z konsolą PSP

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

"Dezaktywacja" Analoga w PSP

Post autor: Quake96 »

Siema :D


Nie dłużej jak 20 minut temu odkryłem sposób na dezaktywację analoga w PSP, więc postanowiłem podzielić się z wami zdobytą wiedzą i napisać króciutki poradnik. Zapytacie pewnie "Po co wyłączać analog?". Otóż po to, że gdy analog się zużyje zaczyna wariować, a jego demontaż nie pomoże (wtedy również gry "świrują" jakby analog był przechylony), lub gdy ktoś tak jak ja trafił na PSP z uszkodzoną płytą główną, gdzie nie da się zamontować normalnie analoga. Jak już pisałem, bez owego analoga gry, będą reagowały np. jakby analog był przechylony w dół, co może być bardzo upierdliwe.

Jednak jest na to prosty sposób ;) Czego potrzeba?

- PSP (Przerobione)
- Skonfigurowany odpowiednio plugin "JoySense" (Do pobrania TU )
- Chwila wolnego czasu ;)


1. Zaczynamy od pobrania JoySense.
2. Wrzucamy folder "SEPLUGINS" bezpośrednio na kartę pamięci w PSP
3. Uruchamiamy Recovery Menu w konsoli (Odpalamy konsolę i przed napisami "Sony Computer Entertainment", trzymamy klawisz "R")
4. Wchodzimy w "Plugins"
5. Aktywujemy TYLKO plugin "joysens.prx [GAME]"
6. Wychodzimy z Recovery Menu (Konsola uruchomi się ponownie)

W ten oto sposób dezaktywowaliście analog, a właściwie to wyzerowaliście jego czujność ;)
Metoda ta została przetestowana przeze mnie i jest jak najbardziej sprawna oraz nie wpływa negatywnie na działanie konsolki.

Nie ponoszę odpowiedzialności za ew. uszkodzenia związane z nieprawidłowym wykonaniem opisanych czynności.


Poradnik napisany przez Quake96, dla www.swiatpsx.pl
Kopiowanie całości, lub fragmentów powyższego tekstu bez mojej zgody, jest zabronione.
SCEE™

ODPOWIEDZ