Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

O recenzjach - rozmowy redaktorów

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Staty z zewnątrz odpadają. Nie będę umieszczać złodziejskich linków i skaczących buttonów. Licznik własnej roboty? To proste a za razem skomplikowane. Zobaczę co da się zrobić, nie mam dostępu do ftp więc pojawiają się wątpliwośći czy da się stworzyć coś bez dodatkowego pliku do przechowywania informacji.

/Tylko panowie, to temat o reckach, ten o blogu znajduje się w dziale vip

/PS. nie da rady. Na necie nic konkretnego nie ma, a bez ftp i tworzenia dodatkowych plików stworzenie licznika jest misją niewykonalną. Jak już mówiłem nie zgodzę się na jeden z miliona "darmowych liczników" bo takie coś w rzeczywistości nie istnieje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Zaraz po ukończeniu testów na shaderach i zrobieniu jednej recenzji, chciałbym się zabrać za taki mix..gier Net Yaroze. Są to - można tak nazwać - minigierki więc opisanie ich jest dosyć szybkie, tych też nie było tak dużo, więc myślę, że można by było je streścić w jakimś artykule, co wy na to :>?

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

To dobry pomysł. Artykuł powinien mieć unikalną nazwę, zwykle piszemy "tytuł gry- gatunek wpisu", ale przy artach potrzeba czegość więcej. Może "minigry pod lupą" lub coś podobnego, wcale nie musi być skomplikowane.

Korzystając z okazji:
-Rapid Reload mam w 50%
-Tombi recka alternatywna w planach

... i nie ciągnie mnie na razie do żadnej nowej racki, być może zajmę się jakimś artykułem.

[ Dodano: Nie 25 Kwi, 2010 14:18 ]
-Rapid Reload nadal w 50% :>
-Pro Evolution Soccer 2 w 33%

W planach:
-Dream to reality
-Gungage
-V-ball
-Parodious

W niedalekiej przyszłości Soul Reaver, ale wcześniej musze znaleźć działąjącą kopię, już kilka się zawieszało w różnych momentach
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Oddworld abe's exodduss
Tomb raider II i III
Rugrats
Scars
Actua tennis
Nightmare creatures
Z

To są tytuły, które spróbuje teraz zrecenzować:)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Żeby nieco odświeżyć dział zrecenzuje Tai Fu: Wrath of the Tiger. :D
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

ExGamer, zawiesiliśmy swoją działalność blogową. Nie wiem czy wiesz, ale forum było tylko drugim miejscem, do którego wrzucaliśmy nasze recenzje, prawdziwa działalność działa się na blogu, który upadł z powodu zbyt małego zainteresowania. Teraz prowadzimy inny projekt, ale znając życie jak podam link to będzie reklama :>

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Gicha7, chyba masz rację, podaj link na PW. :P
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
ArriS666
-#
Posty: 22
Rejestracja: pt 30 lip, 2010 18:46
Lokalizacja: Warmia&Mazury

Post autor: ArriS666 »

Jak jest z tymi recenzjami? Gicha7 co to za stronka, o której mówisz. Też bym spróbował swoich sił jako autor recenzji.
PSX Not Dead!

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Post archiwalny niemniej odpowiem na niego. Strona znajdowała się (i znajduje) pod adresem:

Kod: Zaznacz cały

http://psx4ever.blogspot.com/
Około rok temu miałem plan ją trochę odświeżyć i nawet dodawać co jakiś czas nowe materiały. Scena jest martwa, wiadomo, trudno w takich okolicznościach poświęcać czas na coś, kiedy efektu końcowego nikt nie zobaczy :P Dobra przejdę do rzeczy. Ostatecznie postaram się ją odświeżyć, przywrócę stare recenzje, bo teraz mam je zarchiwizowane, wymagają korekty samego tekstu i poprawy grafik.

Zawsze można zajrzeć, za kilka dni powinno być więcej treści.
Obrazek

ODPOWIEDZ