Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

O recenzjach - rozmowy redaktorów

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Jeśli chodzi o rangi to dla mnie mogą być dodatkowe lub normalne, co do Gichy i Pierce'go to nie wiem

O reszte trzeba się Pierce'go zapytać, bo to jakby on jest tutaj bossem
Obrazek

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Nie jestem bosem xD.

LukasTe nie tylko Ty masz prawo być podirytowany. Jeśli miałbym mówić o sobie, to być może zbyt wiele oczekuje. Światpsx to jedna z 2 ostatnich stron o tej tematyce. Bardzo chciałbym, aby zaczęła się rozwijać. Jednak do tego potrzeba działań. W wątku o zgłaszaniu propozycji zmian jest naprawdę wiele ciakawych uwag. Nie wiem czy zostają rozpatrywane czy nie, wiem natomiast, iż nieliczne zostały wprowadzone. Jestem na forum rok i kilka miesięcy. Przez ten czas powstała lista gier, bardzo wzbogacił się dział download. Natomiast zmiany które miałyby poprawić ilość aktywnych userów oraz ogólnie zmiany dotyczące wszytkiego poza downloadem to utworzenie działu dla recenzji [bez urazy w panelu admina 30 s. roboty]. Projekt bitwy gier również został dopuszczony do użytku, jednak w obecnej sytuacji gdzie przeciętny user to tylko pijawka trudno spodziawać się by liczba zgłoszonych osób się powiększyła, by projekt zdobył popularność. Podsumowując wprowadzonych zmian było bardzo niewiele.

Nawet gdyby strona stawiała na download, można porónać ją do polskich warezów. Błędem jest myślenie, że wystarczy założyć stronę przydzielić kilka rang i wszystko samo się rozwinie[sporo warezów tak ma]. Strony które tak funkcjonują nie rozwijają się dostatecznie. Takie darkwarez, a właściwie jego admin wykonuje mnóstwo pracy. Modyfikuje skrypty, wprowadza nowości patrzy w przyszłość ichoć nastawia się na zyski to jego interes kwitnie.

Gdyby ktoś patrzył z boku, wyglądałoby jakby to userom zależało by strona się rozwijała, a to chyba nie tak powinno być.
Obrazek

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

To wszystko już było pisane kilka razy, a ja pytalem o to jak 3 recenzentów widzi siebie na tym forum i czego oczekuje by ułatwić im działalność. Pytam by móc bardziej zaplanować rozwój całości. Nie zapominajcie również, że ŚwiatPSX wywodzi się z swoistego warezu który nic poza tym nie miał do zaoferowania i tylko tym ściągnął tutaj użytkowników.
I życzę więcej optymizmu ;)
p.s. z wiekszością negatywnych opinii o mnie w ostatnim czasie oczywiście się zgadzam ale widocznie nie macie pojęcia o wszystkich zmianach jakie zostały wprowadzane i o tym jak to miejsce w sieci ewoluowało.

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Wystarczyła by ładna wizualnie ranga i dział dla redaktorów, taki bardziej szerszy nie tylko na recenzje, a robić będziemy swoje :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

W sumie ciekawe jest, że faktycznie tylko my się staramy dobić tam w temacie z pomysłami żeby coś się rozwinęło. Reszta siedzi cicho. Tak czy inaczej ja dostrzegam zmiany o których mówisz, bo forum nieco się zmieniło od czasów kiedy tutaj jestem. Jednak uważam, że zmiany mogłby by być trochę bardziej w stronę przyciągnięcia użytkowników w tematy dyskusyjne, a nie downloadowe. Wierze jednak w Twoje słowa, skoro mówisz, że wraz z cierpliwością wszystko przyjdzie, to ja poczekam. Co do rangi - ja jestem za, tymbardziej, że za rzadko udzielam się jako uplinker, i nie czuje się jakoś specjalnie uplinkerem, a z drugiej strony nie chce jeszcze z niej rezygnować, bo moje ego nie pozwala mi być na równo z tymi wszystkimi pijawkami ^^ Dlatego ranga np. redaktora by mi pasowała, gdyż zaczynam pisać recenzje i mógłbym szczerze powiedzieć w 100%, że ranga jest zasłużona (w przeciwieństwie do uplinkera).
Co do reszty pomysłów, warto byłoby je uporządkować, przyjrzeć się im i przemyśleć. Może niektóre warto nieco ulepszyć, zmienić albo jednak z nich zrezygnować.
No i myślę, że z tymi zmianami trzeba coś ustalić. Albo coś będzie wprowadzone albo nie. I głównie po to powinniśmy uporządkować pomysły i określić, nad czym będą prace, a co narazie zostaje odsunięte na dalszy plan. Bo na tą chwilę ja nie rozumiem i nie wiem co się dzieje, szczerze to troche tego nie ogarniam.
I swoją drogą, Lukas, ja nic negatywnego o Tobie nie mówie, to Ty jesteś administratorem, to Ty musisz się starać, a jeżeli coś stoi na przeszkodzie to nam pozostaje to zrozumieć i tyle. Zaniepokoiło mnie tylko, że przez chwile to wyglądało tak jakbyśmy na siłe próbowali coś zmienić wbrew Twojej woli :D Ale to tylko taka refleksja ^^

P.S. Widze w końcu się doczekaliśmy odnośnika do bloga. I gratuluje ciekawie zrobionej zachęty na VIPa. Właśnie się nad tym zastanawiam, jakby się nie pojawiła ranga jakaś nowa, to chyba czas wspomóc forum w nowy sposób :)

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Za dużo spraw jak na jeden temat w dziale o recenzjach. Skupmy się nad działem dla redaktorów. Niedługo sam zaproponuje jak będą wyglądać rangi i kwestie z tym związane.

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Tak więc zostawiam wszystko w Twoich rękach, czekam na propozycje :)

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Zmiany zostaly wprowadzone, widać je od razu ale opiszę jak to wygląda dokładnie;
Powstała nowa grupa: Redaktorzy. Nie jest widoczna na dole forum w statystykach. Jest jakby podgrupą. Nad avatarem widoczne obie rangi, głowna która nadaje kolor nicka i podgrupa. Widoczne są rownież w profilu.
Gicha7, chcesz być nadal Uplinkerem czy tylko Redaktorem? Wtedy musimy na nowo rozpatrzyć kwestie kolorów nicków w poszczególnych członkostwach.

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Ogólnie ranga jest fajna, tylko kolor jakoś mi za bardzo nie pasuje, ale nie będe wybrzydzał :)
Może LukasTe byś zrobił kolor srebrny ? Możliwe że fajnie by to wyglądało
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Hmm w sumie chyba niech narazie zostanie i Uplinker.
Fajnie się wpasowuje do mojego nicku i avatara ten kolor, więc może zostać xD.
Chyba, że będzie jakieś dobre ubarwienie redaktora to się zastanowie :D

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Odchodzę z pisania recezji

Powód jest taki, że po prostu nie czuje się na siłach. Bardziej szkodzę wam niż pomagam.

Zajme się podręcznikami, strategiami i solucjami

moja ostatnia recenzja to następna, dotycząca gry Crash Bandicoot 3 - Warped
Obrazek

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Akceptuję Twą decyzję [pytanie czy mam inną opcję?]. To czym masz zamiar się zająć to nadal redagowanie, więc tak jakby zmienisz typ pisanych prac, ale Twój wkład w strefę konsoli będzie nadal widoczny.

PS. Namieszało się troche w planowanych recenzjach. Proponuję jeszcze raz wypisać swoje typy. Oto i moje:
-bust a move 3,4
-tombi 1 - poradnik
-rapid reload
-spyro - podręcznik
Obrazek

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Przez moje głupie zachowanie omal nie zostałby osłabiony blog

Lecz powracam, z nowymi planami

Recenzje:
Croc - Legend Of Gobbos
Croc 2
Crash Bandicoot 3
Heart Of Darkness (dalszy plan)

Solucje:
Crash Bandicoot 2

Powracam ! xDDD
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Mam jeszcze taką propozycje zrobienia jakiejś statystyki lub spisu tego co zostało juz zrobione/zrecenzowane, bo na blogu jest to jeszcze dosyć chaotyczne i momentami można się pogubić w tym co było już napisane dawno dawno temu. A wszystko będzie się jeszcze mocniej mieszało z biegiem czasu, więc się zastanawiam właśnie czy nie warto by pomyśleć nad wprowadzeniem jakiś list albo statystyk pracy :) Co wy na to ?

A i Pierce, jak tam sie ma nasz temat z rekrutacją ;>?

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

1. Czemu nie
2. Czemu nie
Obrazek

ODPOWIEDZ