Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

V2000 czyli coś z kącika kaszanki :>

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

V2000 czyli coś z kącika kaszanki :>

Post autor: Gicha7 »

Obrazek

Na legendarnego PSX'a wychodziło mnóstwo genialnych gier, które do dzisiaj wzbudzają szacunek i zabierają godziny życia graczom. Ile to się nie rozmawia o produkcjach typu Crash, Spyro czy MGS. Niestety..nie zawsze jest tak różowo. Dzisiaj właśnie zajmę się grą, która bije się o czołowke toplisty pt. `W co nie grać`. Krótka metryka. V2000, gra zrobiona przez Grolier, niezbyt znaną firmę, która miała pomysł na strzelaninę w nowej konwencji. Pomysł może i miała, ale co z tego wyszło?

Otóż..nic o czym powinniście usłyszeć. Grafika tutaj występuje na przyzwoitym poziomie, nie ma dziwnych baboli, elementy są wykonane dobrze i wszystko trzyma się kupy. Podobnie ma się muzyka. Szczerze powiedziawszy, to gdyby nie oprawa audio-wizualna, to nie wiem czy bym tą grę dotknął, postanowił opisać albo chociaż bym o niej usłyszał. Bo o ile aspekt estetyczny idzie przeżyć, to dalej jest gorzej i gorzej...

W V2000 latamy poduszkowcem przez różne krainy, a naszym głównym zadaniem jest.. ta, strzelanie :) I tu się kończy trudność i poziom zaawansowania tego tytułu. No może nie kończy, a zaczyna, bo najwięcej kłopotu nie stanowią przeciwnicy, a przyzwyczajenie się do złego sterowania i niewspółpracującej kamery. Te dwa elementy zabiły całą grę. Mam wrażenie, że gdyby twórcy inaczej rozwiązali widok oraz ułatwili poruszanie się po mapie, grywalność skoczyła by do góry może nawet o 4 punkty.

Podsumowując - grać się nie da. Dobre wrażenie wszystko sprawia przez pierwsze pare sekund dopóki nie zaczynamy lecieć. Później wszystko jest niszczone i nie pozostaje nic jak zrezygnowanym wyłączyć V2000 i więcej do niego nie wracać...

Plusy
*oprawa (przynajmniej tak mi się wydaje, bo ta na tle innych elementów tutaj jest
dobra)
Minusy
*kamera
*sterowanie
*grywalność

OCENA: 2/10

P.S. Jako screena do gry dodałem okładkę z dwóch powodów. Po pierwsze..sam wyrzuciłem grę zanim zdążyłem zlapać jakiegokolwiek..po prostu się rozpędziłem, a na necie nie mogłem znaleźc żadnego. A po drugie działa to jako przestroga..jeśli zobaczycie kiedyś tą okładkę..uciekać! :))

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

ODPOWIEDZ