Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Backyward Soccer

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Backyward Soccer

Post autor: Pierce »

[center]Obrazek [/center]

tworem bardzo podobnym, jednak już po chwili zostałem zrzucony na ziemię. Niestety Backyward Soccer jest znacznie mniej grywalny.

Zaczyna się znakomicie. Wszystkie napotkane w kreatorze ligi opcje wydają być się perfekcyjnie dobrane. Nawiązując do XS Soccer, mamy podobny podwórkowy tryb wyboru piłkarzy. Po za tym jest znacznie więcej dzieciaków. Potem mamy ustalenie nazwy drużyny, loga i barw klubu. Jeszcze przed pierwszym meczem, powinniśmy podszliforwać ustawienie, by szybcy zawodnicy okupywali skrzydła, porządni defensorzy bronili dojścia do bramki i tak dalej. Jeśli mowa o umiejętnościach. Jest ich niewiele, zdeje się, że 4. Jednak występuje spore zróżnicowanie co czyni grę bardziej interesującą [czytaj, co sprawia że nie ma 1 na 10].

Sam sposób rozgrywania meczu jest zdecydowanie najgorszy z jakim kiedykolwiek się spotkałem. Brak dynamiki. Piłkarze kurczowo trzymają się zdefiniowanej pozycji, bezndziejne AI piłkarzy... nie wiem czy jest sens bym dalej wymieniał. Mega klapa.

Dźwięki są gorzej niż przeciętne, z resztą podobnie jak grafika. Występuje ten sam motyw. Menu jest jeszcze całkiem w porządku, ale cóż z tego jeśli za chwilę całokształ zostaje fatalnie spaprany.

Backyward Soccer był mocnym kandydatem do zdobycia pierwszej w historii jedynki. Nie będę aż tak surowy. Gra nie ma kszty grywalności, niemniej tkwił w niej potencjał. Gdyby połączyć zalety tego tytułu z XS Soccer to wreszcie odnalazłbym futbolówkę do dłuższej zabawy.

Plusy:
-podwórkowy tryb wyboru graczy
-sympatyczny kreator drużyny

Minusy:
-zawodnicy kurczowo nie schodzą z nakreślonej pozycji
-powolna akcja, której zdecydowanie brakuje płynności
-żenująca grywalność
-słaba strona audiowizualna

Ocena: 2/10
Obrazek

ODPOWIEDZ