Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Virtua fighter mody na ps2?

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

damian500
-#
Posty: 3
Rejestracja: sob 28 lis, 2015 11:48

Virtua fighter mody na ps2?

Post autor: damian500 »

Witam
Za młodu grałem na ps2 w gierke wyglądającą podobnie do virtua fighter 2 na pc, lecz z tą różnicą że było dużo więcej postaci do wyboru m.in. jakiś miś panda oraz zapamiętałem że było pare postaci występujących w vf2. Czy ktoś kojarzy tą gre lub modyfikacje do niej i może podać jakiś link do pobrania?

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Jedyne co mi pasuje to Tekken. Panda oczywiście jest, a patrząc po screenach z VF2 to niektóre postacie z Tekkena są faktycznie podobne.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

damian500
-#
Posty: 3
Rejestracja: sob 28 lis, 2015 11:48

Post autor: damian500 »

Dzięki za odpowiedź. A która to może być część według Ciebie? Przy wyborze postaci pamiętam że było kilka rządków jak nie była wsadzona karta to połowa była zablokowana.

damian500
-#
Posty: 3
Rejestracja: sob 28 lis, 2015 11:48

Post autor: damian500 »

tekken 4 jest dobry. Patrząc na screeny z tekken5 to chyba jednak nie do końca to bo pamiętam że był tam to wyboru Lau z vf2 a tam go nie widziałem

ODPOWIEDZ