Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Virtua fighter mody na ps2?

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

damian500
-#
Posty: 3
Rejestracja: sob 28 lis, 2015 11:48

Virtua fighter mody na ps2?

Post autor: damian500 »

Witam
Za młodu grałem na ps2 w gierke wyglądającą podobnie do virtua fighter 2 na pc, lecz z tą różnicą że było dużo więcej postaci do wyboru m.in. jakiś miś panda oraz zapamiętałem że było pare postaci występujących w vf2. Czy ktoś kojarzy tą gre lub modyfikacje do niej i może podać jakiś link do pobrania?

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Jedyne co mi pasuje to Tekken. Panda oczywiście jest, a patrząc po screenach z VF2 to niektóre postacie z Tekkena są faktycznie podobne.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

damian500
-#
Posty: 3
Rejestracja: sob 28 lis, 2015 11:48

Post autor: damian500 »

Dzięki za odpowiedź. A która to może być część według Ciebie? Przy wyborze postaci pamiętam że było kilka rządków jak nie była wsadzona karta to połowa była zablokowana.

damian500
-#
Posty: 3
Rejestracja: sob 28 lis, 2015 11:48

Post autor: damian500 »

tekken 4 jest dobry. Patrząc na screeny z tekken5 to chyba jednak nie do końca to bo pamiętam że był tam to wyboru Lau z vf2 a tam go nie widziałem

ODPOWIEDZ