Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

szukam gry strzelanka

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

superjarko
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 08 lip, 2013 18:42

szukam gry strzelanka

Post autor: superjarko »

witam szukam gry na ps1 grałem w nią w 98roku na płytce z demami była to strzelanka widok z boku poruszało się z lewej strony idąc w prawą zaczynało się grę na dachu budynku ludzik był fajnie graficznie zrobiony i chyba miał blond włosy nie jestem pewien strzelał karabinem zbierał granaty przeskakiwał z budynku na drugi oprucz poruszania w prawo i lewo można było w głąb też iść jeżeli taka była droga

superjarko
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 08 lip, 2013 18:42

Post autor: superjarko »

znalazłem Agent Armstrong to jest ta gra a szukałem tu po kolei klikając http://www.emuinfo.pl/romy.php?system_i ... _short=psx

ODPOWIEDZ