Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Dissidia 012 Prologus

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

GREG1204
-#
Posty: 62
Rejestracja: pt 25 sty, 2013 15:45
Lokalizacja: Zkądś

Dissidia 012 Prologus

Post autor: GREG1204 »

Witam, Przeszukałem cały internet w poszukiwaniu tej gry i nigdzie nie mogłem jej znależć. Mój znajomy kupił ją na psn kiedy jeszcze działał przegrałem ją sobie na psp mam 6.60 pro-B10 i za każdym razem gdy ją odpalam od razu sie wyłącza i komunikat The Game could not be started (80010087) wyskakuje. Więc jakby ktoś miał tą grę mógłby ją wrzucić albo powiedzieć jak ominąć to zabezpieczenie.

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

Może zmień przeróbkę? Polecam niestałą LME http://e-1004.blogspot.com/2012/08/inst ... r-psp.html

Niestety Polskie forum PSP padło niedawno a tam mi zawsze pomagali z takimi rzeczami.
Nie mniej na Angielskich forach jeszcze znalezc można.
"Hey, would you say I
became a hero?"

ODPOWIEDZ