Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Save do Crash Team Racing-jak i co?

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Nergal
-#
Posty: 1
Rejestracja: ndz 28 gru, 2014 18:44

Save do Crash Team Racing-jak i co?

Post autor: Nergal »

Czy może mi ktoś podać link gdzie mogę ściągnąć ukończoną grę CTR "Crash Team Racing" z racji tego że nie mam czasu grać w gry w sensie przechodzić je, nie mam zamiaru to robić szczególnie że grę przeszedłem dwa razy w tym raz na playstation jedynce a drugi raz na emulatorze. Potrzebowałbym linku z zapisem gry i opisem jak to uruchomić-oczytać-zainstalować tak abym mógł mieć wszystko odblokowane w tym postacie i trasy. Emulator mam brakuje tylko stanu gry. Proszę o pomoc i wyrozumiałość to nie lenistwo ani pozbawianie się frajdy z gry bo frajda będzie to tylko ułatwienie życia bo brak czasu i takie tam blablabla oki? Pozdrawiam ;)

EnterVPL
-#
Posty: 1
Rejestracja: ndz 05 lut, 2017 21:58

Post autor: EnterVPL »

Szukałem i takie coś znalazłem: https://www.youtube.com/watch?v=-IN1yRicWEE Jak rozwiniesz opis filmu to masz link żeby to pobrać.
Ten plik wgrywasz do: [folder_ePSXe]\memcards
Potem uruchamiasz emulator i: Confing -> Memory Cards -> Tam zmieniasz pierwszą kartę na ten plik, który masz pobrany. -> OK
Potem odpalasz grę i powinno śmigać.

Jeśli jednak nie działa, to ktoś wała zrobił z tym plikiem. Nie testowałem go.

ODPOWIEDZ