Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Medievil PL

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

corsiarz
-#
Posty: 26
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 08:43

Medievil PL

Post autor: corsiarz »

Jak w temacie, jako obraz hasa wysmienicie w epsxe, po wypaleniu juz nie, na psx tez nie, sam obraz po zamontowaniu w alcoholu i probie odpalenia w epsxe zwiencza sie fiaskiem :-| wiec na metodzie nagrywania nie lezy, moglby ktos kto ogarnia temat sie tymi plikami zajac? ja jestem za cienki w uszach to tego :-P Sciagniete z naszej pobieralni....

amane2142
-#
Posty: 137
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: amane2142 »

może chujowa płyta, lub laser pada, a to że w epsx działa nie znaczy że będzie działać na konsoli
PSX:
  • SCPH-7502
    SCPH-1020
    SCPH-110
    SCPH-1120
PS2:
  • SCPH-5004
    SCPH-10020(FMBC)
    SCPH-10010
    SCPH-10150
    SCPH-10350(Dysk Maxtor 80GB)
JURASIC PARK (podróbka pegasusa)

corsiarz
-#
Posty: 26
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 08:43

Post autor: corsiarz »

Po symulacji wypalenia czyli zamontowania obrazu w napedzie wirtualnym zachowuje sie tak jak na konsoli :-? a gdy wczytuje tylko obraz to hasa bez problemu, podejrzewam ze trzeba spatchowac lub skonwerterowac obraz ale nie wiem za bardzo jak i czy napewno mam racje....

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Spróbuj znaleźć tę grę i pobrać z jakiegoś innego źródła i sprawdź jak się zachowa
Ocalić od zapomnienia PSX

ODPOWIEDZ