Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Medievil PL

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

corsiarz
-#
Posty: 26
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 08:43

Medievil PL

Post autor: corsiarz »

Jak w temacie, jako obraz hasa wysmienicie w epsxe, po wypaleniu juz nie, na psx tez nie, sam obraz po zamontowaniu w alcoholu i probie odpalenia w epsxe zwiencza sie fiaskiem :-| wiec na metodzie nagrywania nie lezy, moglby ktos kto ogarnia temat sie tymi plikami zajac? ja jestem za cienki w uszach to tego :-P Sciagniete z naszej pobieralni....

amane2142
-#
Posty: 137
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: amane2142 »

może chujowa płyta, lub laser pada, a to że w epsx działa nie znaczy że będzie działać na konsoli
PSX:
  • SCPH-7502
    SCPH-1020
    SCPH-110
    SCPH-1120
PS2:
  • SCPH-5004
    SCPH-10020(FMBC)
    SCPH-10010
    SCPH-10150
    SCPH-10350(Dysk Maxtor 80GB)
JURASIC PARK (podróbka pegasusa)

corsiarz
-#
Posty: 26
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 08:43

Post autor: corsiarz »

Po symulacji wypalenia czyli zamontowania obrazu w napedzie wirtualnym zachowuje sie tak jak na konsoli :-? a gdy wczytuje tylko obraz to hasa bez problemu, podejrzewam ze trzeba spatchowac lub skonwerterowac obraz ale nie wiem za bardzo jak i czy napewno mam racje....

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Spróbuj znaleźć tę grę i pobrać z jakiegoś innego źródła i sprawdź jak się zachowa
Ocalić od zapomnienia PSX

ODPOWIEDZ