Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Poszukuję gry

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Sufferion
-#
Posty: 1
Rejestracja: pt 03 lis, 2017 13:05

Poszukuję gry

Post autor: Sufferion »

Witajcie! Jest to mój pierwszy post tutaj. Może wy mi pomożecie bo ja już załamuję ręce. Przejrzałem już tyle tytułów i wciąż szukam bez rezultatów. Gierka której szukam wyglądała tak: Była to gra samochodowa. Trzeba było dojechać z punktu A do punktu B w określonym czasie bez zniszczenia wozu. Pierwsza misja w jakimś mieście, na samym początku można było wjechać samochodem w galerie handlową i zrobić tam masakrę. Prawdopodobnie konczyła się wjechaniem na lotnisko. Pamiętam, że gdy wóz był bliski zniszczenia to głos w telewizorze krzyczał DANGER DANGER. Była też misja jakby w Egipcie, pamiętam że tam się działa jatka a jej ukończenie powodowało zawalenie się piramidy. Ogólnie bardzo dużo elementów ulegało tam zniszczeniu, samochody wybuchały, wjeżdżało się w budowle. Kamera była z tyłu wozu. Więcej nie pamiętam. :D

ODPOWIEDZ