Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Poszukuję gry

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Sufferion
-#
Posty: 1
Rejestracja: pt 03 lis, 2017 13:05

Poszukuję gry

Post autor: Sufferion »

Witajcie! Jest to mój pierwszy post tutaj. Może wy mi pomożecie bo ja już załamuję ręce. Przejrzałem już tyle tytułów i wciąż szukam bez rezultatów. Gierka której szukam wyglądała tak: Była to gra samochodowa. Trzeba było dojechać z punktu A do punktu B w określonym czasie bez zniszczenia wozu. Pierwsza misja w jakimś mieście, na samym początku można było wjechać samochodem w galerie handlową i zrobić tam masakrę. Prawdopodobnie konczyła się wjechaniem na lotnisko. Pamiętam, że gdy wóz był bliski zniszczenia to głos w telewizorze krzyczał DANGER DANGER. Była też misja jakby w Egipcie, pamiętam że tam się działa jatka a jej ukończenie powodowało zawalenie się piramidy. Ogólnie bardzo dużo elementów ulegało tam zniszczeniu, samochody wybuchały, wjeżdżało się w budowle. Kamera była z tyłu wozu. Więcej nie pamiętam. :D

ODPOWIEDZ