Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Rollcage Stage

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Rollcage Stage

Post autor: Zohan »

Proszę kogoś, aby dał linki do I i II części Rollcage Stage. Pierwszą chce przejść bo jeszcze nie grałem, a drugą jeszcze raz, ponieważ zgubiłem płytę dawno temu :]
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

1

Kod: Zaznacz cały

ftp://91.121.77.163/204/hdd2/Playstation%201/Rollcage.7z
i 2 ale serwer akurat przeciążony i może być ciężko się dobić

Kod: Zaznacz cały

ftp://213.251.164.40/Playstation%201/Rollcage%20Stage%202%20(U).7z

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Sory ale ściąga mi się z prędkością ~20kB/s i zanim się ściągnie (ponad 6h) to już wole nie ściągać. Wolał bym w partach (do 300mb max).
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Postaram się niedługo zamieścić swieże linki.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Dzięki, mi sie na razie nie śpieszy bo raz to nie mam płyt, dwa to mam do przejścia Crasha Bandicoota 2 a trzy jeszcze Final Doom :mrgreen:
Ale gdybyś mógł najszybciej jak możesz to nic się nie stanie :roll:
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Rollcage Stage
http://swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=390

Rollcage Stage II
http://swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=389

Pamiętajcie aby tutaj umieszczać tylko odnośniki do tematów z grą, a nie linki do nich. Sam tak zrobiłem ze względu na brak czasu.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Sory kolego ale to (rollcage 1) JEST NA PC!!! :shock: Zmarnowałem płytke... :-/ :-( :-| :cry: (zresztą płyta ok 80gr..)

ps. zcina sie na pc :shock:
Ostatnio zmieniony śr 29 paź, 2008 14:44 przez Zohan, łącznie zmieniany 1 raz.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Ajjj... straszna pomyłka :roll: Chyba jeszcze zbyt rano było...
Juz poprawiłem i linki powinny być właściwe.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Ok obie gry działają zaj*biśc** więc temat można zamknąć :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Zablokowany