Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Dwie gry na PS2

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Marcu$
-#
Posty: 16
Rejestracja: wt 22 mar, 2011 18:46

Dwie gry na PS2

Post autor: Marcu$ »

Jak w opisie,szukam Dark Cloud 1 i/lub 2 oraz Final Fantasy X-2

Edit: Szukam takze gry na PS2 Gateway 1 i 2
Ostatnio zmieniony wt 29 mar, 2011 13:05 przez Marcu$, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
19kefir11
-#
Posty: 169
Rejestracja: pn 11 paź, 2010 23:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: 19kefir11 »

FFX-2
http://swiatpsx.pl/final-fandasty-x-2-v ... ee32#17046
z Dark Cloudem jak znajdę jakiś dobry torrent to ściągnę i ci upnę ;)

Marcu$
-#
Posty: 16
Rejestracja: wt 22 mar, 2011 18:46

Post autor: Marcu$ »

dziekuje,te FF widzialem,ale jakbys zahaczyl (o ile jest:p) polska wersje,nawet te napisy bylbys dla mnie prezydentem! A Dark Cloud to obie czesci fajne,mam demo dolaczone do plejki...szkoda ze jej od komunii nie uzywalem. Ale mam tv 40'' wiec ladniej sie gra :p i dziekuje baardzo ;)

Awatar użytkownika
19kefir11
-#
Posty: 169
Rejestracja: pn 11 paź, 2010 23:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: 19kefir11 »

Na szczęście nie wydano do tej części spolszczenia i chyba się nie zapowiada ;) Co do dark clouda jak znajdę i ściągnę to ci upnę chodź elita poszukiwaczy z światapsx mnie zapewne uprzedzi ;)

Marcu$
-#
Posty: 16
Rejestracja: wt 22 mar, 2011 18:46

Post autor: Marcu$ »

Dla mnie to pech. Uwielbiam FF :) mam wszystkie 3 filmy...z gier brakuje mi x-2. No ale trudno. Dostalem na prywatnej linki w partach do DC 1. Jak mozesz,podaj jeden skopresowany:p i 2-jka bym nie pogardzil :d

ODPOWIEDZ