Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Dwie gry na PS2

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Marcu$
-#
Posty: 16
Rejestracja: wt 22 mar, 2011 18:46

Dwie gry na PS2

Post autor: Marcu$ »

Jak w opisie,szukam Dark Cloud 1 i/lub 2 oraz Final Fantasy X-2

Edit: Szukam takze gry na PS2 Gateway 1 i 2
Ostatnio zmieniony wt 29 mar, 2011 13:05 przez Marcu$, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
19kefir11
-#
Posty: 169
Rejestracja: pn 11 paź, 2010 23:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: 19kefir11 »

FFX-2
http://swiatpsx.pl/final-fandasty-x-2-v ... ee32#17046
z Dark Cloudem jak znajdę jakiś dobry torrent to ściągnę i ci upnę ;)

Marcu$
-#
Posty: 16
Rejestracja: wt 22 mar, 2011 18:46

Post autor: Marcu$ »

dziekuje,te FF widzialem,ale jakbys zahaczyl (o ile jest:p) polska wersje,nawet te napisy bylbys dla mnie prezydentem! A Dark Cloud to obie czesci fajne,mam demo dolaczone do plejki...szkoda ze jej od komunii nie uzywalem. Ale mam tv 40'' wiec ladniej sie gra :p i dziekuje baardzo ;)

Awatar użytkownika
19kefir11
-#
Posty: 169
Rejestracja: pn 11 paź, 2010 23:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: 19kefir11 »

Na szczęście nie wydano do tej części spolszczenia i chyba się nie zapowiada ;) Co do dark clouda jak znajdę i ściągnę to ci upnę chodź elita poszukiwaczy z światapsx mnie zapewne uprzedzi ;)

Marcu$
-#
Posty: 16
Rejestracja: wt 22 mar, 2011 18:46

Post autor: Marcu$ »

Dla mnie to pech. Uwielbiam FF :) mam wszystkie 3 filmy...z gier brakuje mi x-2. No ale trudno. Dostalem na prywatnej linki w partach do DC 1. Jak mozesz,podaj jeden skopresowany:p i 2-jka bym nie pogardzil :d

ODPOWIEDZ