Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Poszukuję gry, naprawdopodobniej action rpg

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

zelekk15
-#
Posty: 1
Rejestracja: pn 22 kwie, 2013 15:40

Poszukuję gry, naprawdopodobniej action rpg

Post autor: zelekk15 »

Witam!

Poszukuję pewnej gry na PS1 w którą grałem za dzieciaka. Wzięło mnie na wspomnienia i bardzo chętnie bym sobie w nią pograł, postaram się podać jak najwięcej szczegółów które zapamiętałem.
A więc,
-Typ gry to RPG, action rpg ? Nie jestem pewien jaki to gatunek.
- Była 3D
-Grę zaczynało się na jakieś skale człowiekiem w czerwonym ubraniu, najprawdopodobniej jakimś wojownikiem. Miał on miecz,
-Miecz był chyba jedynym elementem który można było znaleźć i wymienić. Na etapie gry
w którym skończyłem moją przygodę ze względów technicznych zebrałem lodowy, ognisty
i elektryczny bodajże. Można było nieść ze sobą tylo jeden miecz
- Przed pierwszym bossem żółwie wyskakiwały z lasu i trzeba było je pokonać
- Gra na tzw. zamknięte poziomy: trzeba pokonać wszystkie potwory aby pokazał się znak: GO ! po którym można było iść dalej ( coś jak w Little Fighter )
- Po przejściu poziomu wyświetlała się mapa jak nasz bohater przesuwał się po wyznaczonej drodze na kolejny poziom. Szedł od dołu do góry.
- Bossy które zapamiętałem to: Drzewo ( góra 5 minut od początku gry),Centaur lodowa hydra i jakiś szkielet w zamku w szacie z kapturem na głowie,gdy z nim walczyłem po chwili otoczenie zmieniało się taki jakby niebieskawy wir lub środek tornada.
-Jednym z poziomów była lodowa jaskinia w której występował wyżej wymieniony lodowy boss
-Gra w nazwie miała coś z Dragon lub z warior - nie jestem do końca pewien

Od paru lat mam momenty w których przeglądam gry na ps1 i staram się ją znaleźć, lecz jak widać nie przyniosło to jakiś większych efektów, także postanowiłem napisać tutaj.
Mam nadzieję że ktoś z was grał w wyżej opisany tytuł i będzie mi w stanie pomóc.

Pozdrawiam żelek.

ODPOWIEDZ