Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

[Prośba] Final Fantasy 8 PL

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

locarno
-#
Posty: 25
Rejestracja: sob 26 maja, 2012 14:58

[Prośba] Final Fantasy 8 PL

Post autor: locarno »

Proszę o linka do FF 8 PL pobierałem z różnych źródeł ale niestety obrazy są uszkodzone. Może ktoś ma gotowy obraz ze spolszczeniem.

Pozdrawiam.

ligav22
-#
Posty: 7
Rejestracja: sob 22 paź, 2011 14:10

Post autor: ligav22 »

Również proszę o to :) Odwdzięcze się uploadem :)

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Poszukam i jutro wrzucę, bo dziś już mogę nie znaleźć czasu.


//EDIT

Pobrałem w wersji NTSC, lecz po nałożeniu łatki ePSXe nie czyta gry. Jeśli chcecie, to mogę wrzucić sam Dysk 1, jeśli Wam zadziała, to dorzucę następne.

locarno
-#
Posty: 25
Rejestracja: sob 26 maja, 2012 14:58

Post autor: locarno »

Dysk 1 mi starczy póki co ważne żeby był po polsku. Ja pobierałem z różnych źródel ale zawsze po nagraniu jest problem z płytką.

ligav22
-#
Posty: 7
Rejestracja: sob 22 paź, 2011 14:10

Post autor: ligav22 »

No ale jak nie działa? Kurde na chomikuj jest a tam te limity, jakbym to zassał bym upnął na kilka darmowych

locarno
-#
Posty: 25
Rejestracja: sob 26 maja, 2012 14:58

Post autor: locarno »

No normalnie nie działa. W jednej paczce było iso które przekonwertowałem na bin/cue nagrałem jak resztę swoich gier. Po załadowaniu do konsoli pokazało się logo PS, znikło i dalej czarny ekran.

W innej paczce był sam bin. Dorobiłem do niego cue. nagrałem i to samo.

Więc nie działa. A pliki pobrałem kilka razy żeby się upewnić, że nie są uszkodzone.

locarno
-#
Posty: 25
Rejestracja: sob 26 maja, 2012 14:58

Post autor: locarno »

[quote="LISTI"]Poszukam i jutro wrzucę, bo dziś już mogę nie znaleźć czasu.


//EDIT

Pobrałem w wersji NTSC, lecz po nałożeniu łatki ePSXe nie czyta gry. Jeśli chcecie, to mogę wrzucić sam Dysk 1, jeśli Wam zadziała, to dorzucę następne.[/quote


Ale po polsku ? Ja próbowałem na emulatorze i na psx'ie ale bez skutku. Widocznie te spolszczenie to jakiś wielki fejk.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Widocznie coś z tą łatką jest nie tak...

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ehh. Wypadałoby po przeczytaniu łatki przeczytać README. :D No ale jeśli już tego nie zrobiliście to wytłumaczę. Łatka to nie fejk, a pełnoprawne spolszczenie kinowe. Według mnie bezbłędne. A nakłada się je jeśli chce się płytę wypalić. Jeśli nie, to ePSXe posiada opcję wczytywania patchy PPF.

UWAGA ŁATKA JEST POD WERSJĘ PAL!
hasło do moich uploadów: 1234

locarno
-#
Posty: 25
Rejestracja: sob 26 maja, 2012 14:58

Post autor: locarno »

A mógłbyś wrzucić tutaj gotowy obraz z wgraną łatką ? Ja pobrałem gotowy obraz z chomikuj i nie działał.
Bardzo bym prośił.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Niestety nie mam obecnie czasu na uploadowanie. W kazdym raze jeśli nie dziąła ci na ePSXe 1.8.0 to spróbuj wersji 1.7.0. lub 1.6. U mnie działało na 1.7 i po quick save przeniiosłem się dopiero na 1.8. który jest stabilniejszy.
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ