Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Kilka próśb

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Deathstroke
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 29 lip, 2013 11:27

Kilka próśb

Post autor: Deathstroke »

Na wstępie z racji tego że jestem nowym użytkownikiem, witam wszystkich ;P I mam kilka spraw:
1. Nie wiem jak nazywała się gra, w której sterowało się jakimś zielonym gadem myślałem, że gekido ale okazało się że to jakaś bijatyka xd a tamta była platformówka pamiętam że w jednej z plansz przebierał sie za królika bugsa :D
2. Chciałem też spytać jaką część x-men'a mi chodzi ale patrzyłem na screeny i zorientowałem się że to x-men mutant academy 1 albo 2 problem w tym że linki wygasły :/ Jak ktoś ma to proszę o ponowne wstawienie ;)
3. Kolejna prośba o wstawienie linków tym razem przy grze Kula World.

EDIT:
O i jeszcze jedno ;P Jak nazywała sie gra ze Spyro (która część) gdzie spyro jeździł na deskorolce nie wiem nic więcej bo miałem demo tylko ;d.

§ 7. zakaz pisania postów jeden pod drugim gdy czas dodawania kolejnych treści jest krotszy niż 24h (istnieje odstępstwo od tej zasady tylko w wyjątkowych,pilnych sytuacjach lub gdy jest potrzeba dodania oddzielnie linków do gier)
Ostatnio zmieniony ndz 22 wrz, 2013 10:48 przez Deathstroke, łącznie zmieniany 1 raz.

Stalliion
-#
Posty: 179
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 12:20

Post autor: Stalliion »

Jak nazywała sie gra ze Spyro (która część) gdzie spyro jeździł na deskorolce
Spyro 3

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

1: Gex 3d return of the gecko, na psx tez jest gex 3 deep cover gecko
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Awatar użytkownika
Deathstroke
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 29 lip, 2013 11:27

Post autor: Deathstroke »

Ok dzieki to to ;)

ODPOWIEDZ