Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Poszukuje gry na PSX fajnej strzelanki

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

ArianV8
-#
Posty: 1
Rejestracja: pt 23 sie, 2013 02:09

Poszukuje gry na PSX fajnej strzelanki

Post autor: ArianV8 »

Witam.

Od kilku miesięcy szukam gry na PSX grałem w nią parę lat temu i nie pamiętam tytułu ale powiem co pamiętam.

sterowało się chyba policjantem albo antyterrorystą ale nie na 100% gość ubrany na czarno i miał bron ( snajperkę chyba tez ) była akcja w tunelu metra gdzie pociąg się wykoleił i uwięził bohatera w tunelu z bandą wrogów na porządku przed tunelem była misja która zaczęła sie w ślepej uliczce i miałem dostać się do budynku chyba wieżowca tam miałem rozbroić bombę albo bomby nie pamiętam gra była super i chciał bym pograć.

pozdrawiam

Stalliion
-#
Posty: 179
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 12:20

Post autor: Stalliion »

Syphon Filter

ODPOWIEDZ