Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Co to była za gra? [PSX]

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

danon189
-#
Posty: 3
Rejestracja: śr 18 gru, 2013 21:26

Co to była za gra? [PSX]

Post autor: danon189 »

Witam! Na początku chcę powiedzieć (bardziej napisać) że jestem nowy na forum i nie proszę o wyrozumiałość tylko że jak coś jest źle to proszę pisać! Ok, teraz trochę na temat tej gry. Poszukuję gry dokładnie bijatyki w której był taki gościu jak by ze skarpetkami na dłoniach. To tyle co pamiętam bo w grę ostatni raz grałem ~10 lat temu i niezbyt pamiętam. Pamiętam jeszcze że konsolę wtedy miałem przerabianą a na płycie było napisane "Nawalanka" :) Proszę o pomoc bo bardzo mi zależy na zagraniu w tą grę. Z góry dziękuję!

Awatar użytkownika
Sunsedvista
-#
Posty: 18
Rejestracja: sob 23 lut, 2013 14:55

Post autor: Sunsedvista »

To może być tego dużo. Sprawdź te: Bloody Roar 2, Mortal Kombat (1,2,3,4), Tekken, Dead or Alive, Rival Schools: United By Fate, Soul blade (ale tam walczyło się mieczami), Guilty Gear X, Gekido, Beast Wars, Street Fighter Alpha, Bust a Groove, Wu-Tang. Więcej nie przychodzi mi do głowy. Mam nadzieję że pomogłem :)

ODPOWIEDZ