Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Tenchu 2 na PSX

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Seba-S91
-#
Posty: 20
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 11:50

Tenchu 2 na PSX

Post autor: Seba-S91 »

Witam, mam taką prośbę. Ma może ktoś link do gry Tenchu 2 w wersji PAL, taki stu procentowo działający? Chciałbym odświeżyć wspomnienia a niestety nigdzie nie mogę znaleźć takiego linku, a jeśli już znajdę to nie działający lub gra działa ale tylko na emulatorze :-( . Z góry dzięki za chęci.

Pozdrawiam.

Seba-S91
-#
Posty: 20
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 11:50

Post autor: Seba-S91 »

Czyżby nikt nie miał tej gry? Jeśli jednak ktoś mógłby mi pomóc to proszę o umieszczenie linku. Z góry wielkie dzięki.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Kod: Zaznacz cały

http://www.emuparadise.me/Sony_Playstation_ISOs/Tenchu_2_-_Birth_of_the_Stealth_Assassins_%28E%29/52417-download
Proszę ;) Gry z tej stronki praktycznie zawsze działały mi na konsoli, więc pewnie i ta gra zadziała.


PS: Link daję tu a nie w pobieralni, bo nie jest on bezpośredni :)
SCEE™

Awatar użytkownika
Sunsedvista
-#
Posty: 18
Rejestracja: sob 23 lut, 2013 14:55

Post autor: Sunsedvista »

Mogę ci sprzedać oryginąłkę jak byś chciał. W 100% działa, bez lagów i płyta jak lustro (bez najmniejszej ryski).

Seba-S91
-#
Posty: 20
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 11:50

Post autor: Seba-S91 »

Wielkie dzięki za link, szczere kolego Quake96. A tobie kolego Sunsedvista dzięki za propozycję ale aż tak mi na tej grze nie zależy :-) .
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ