Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości

[PSX] Tytuł gry rajdowej.

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
JSXpro
-#
Posty: 3
Rejestracja: czw 06 mar, 2014 18:49

[PSX] Tytuł gry rajdowej.

Post autor: JSXpro »

Witam,
Od jakiegoś czasu bezskutecznie poszukuję tytułu gry, który ogrywałem wiele lat temu.
Postaram się opisać jak najdokładniej to co pamiętam.
Gra była z gatunku "wyścigów". Dokładniej były to rajdowe wyścigi. Różne typy dróg: szosa, szuter, gruntowe. Najbardziej pamiętam drogę żwirową. Na tej trasie do odblokowania była koparka, którą można było potem wybrać do specjalnego wyścigu.
Nowe auta odblokowywało się w ten sposób, że podczas rajdu należało uderzyć w nie stojące, najczęściej dobrze ukryte na poboczu. Rajd przerywał się na chwilę (bądź też następował koniec wyścigu) i wyświetlany był nowy pojazd z opisem.
W jednej z lokacji, aby odblokować nowe auto, trzeba było wjechać w wąską szczelinę, znajdującą się na poboczu prostej drogi. Jadąc nią na końcu można było odblokować specjalne auto, nie pamiętam jednak jakie. Pojazdy typu SPECIAL to koparka, dźwig, chyba lodziarka i kilka innych, nietypowych dla wyścigów.
Specjalny pojazd można było odblokować w co 3 rundzie, jeśli dobrze pamiętam.
Prawdopodobnie gra miała też tryb 2-graczy.

Oprawa graficzna nie stała na wysokim poziomie, sterowanie także nie było idealne, jednak gra miała w sobie pewien klimat.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Szukałeś w naszej liście gier? Może skojarzysz z któregoś screena. Lista wiadomo trochę długa, ale to jednocześnie wada i zaleta ;)

http://swiatpsx.pl/lista/index.php?strona=wyscigi
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
JSXpro
-#
Posty: 3
Rejestracja: czw 06 mar, 2014 18:49

Post autor: JSXpro »

Gry nie było na liście. Nazywała się 峠MAX2 (Touge Max 2).

Aktualnie poszukuję kolejnej gry w której także zasiadało się za kierownicą.
Była to pierwsza samochodówka w jaką grałem na ps.

Świat gry był prawdopodobnie otwarty. Małe miasto. Celem było dostanie się do miejsca oznaczonego na mapie. Była to kryjówka (bądź garaż) w której nie było okien.
Zaczynało się w pewnym miejscu na obrzeżu miasta, by potem dostać się jak najszybciej do kryjówki. Był chyba czas na który należało zważać. Nie jestem pewien, ale chyba ktoś nas gonił. Po uderzeniu w element otoczenia włączały się wibracje. Kolorystyka była ponura.

Rzeczy, których jestem pewien na 100% to:
- kryjówka
- miasto

Z góry dzięki za jakąkolwiek podpowiedź co do tytułu gry.

Awatar użytkownika
JSXpro
-#
Posty: 3
Rejestracja: czw 06 mar, 2014 18:49

Post autor: JSXpro »

Zajęło mi trochę czasu odnalezienie tej gry. Nazywa się Auto Destruct.

ODPOWIEDZ