Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Tytuł gry

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Pydzell
-#
Posty: 6
Rejestracja: wt 18 lis, 2008 21:08

Tytuł gry

Post autor: Pydzell »

Chciałem się zapytać o tytuł pewnej gry, bo nie pamiętam jaki on był. Gra jest na psx, gramy jakimiś młodymi ludźmi, którzy walczą w mechach (takie roboty jak ktoś nie wie). Rozgrywka jest turowa tzn. raz gracz raz komputer, jeżeli ktoś zna tytuł byłbym bardzo wdzięczny, bo chętnie bym sobie odświeżył ten tytuł, gdyż pamiętam, że kiedyś jak byłem mały bardzo lubiłem w to grać.

Z góry dzięki za pomoc.

ps. jeżeli zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie jeżeli jest taka konieczność.
Wszystkie linki,które daje NIE sa moim uploadem!

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Pydzell
-#
Posty: 6
Rejestracja: wt 18 lis, 2008 21:08

Post autor: Pydzell »

Nie, jak pisałem jest to gra turowa, raz się ruszasz Ty, później rusza się drugi gracz, to nie jest bijatyka, bardziej strategiczna.

ps. właśnie znalazłem na jakimś forum, gra to front mision 3. Dzięki za pomoc, temat do zamknięcia. (wiem już, że zły dział i gdzie powinienem napisać, ale wybaczcie mi dawno nie było mnie tu i przenieście to gdzie trzeba, jeszcze raz przepraszam za kłopot).
Wszystkie linki,które daje NIE sa moim uploadem!

ODPOWIEDZ