Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Jaka to gra (PSX albo Nintendo... ale raczej PSX :))

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Jaka to gra (PSX albo Nintendo... ale raczej PSX :))

Post autor: Jason66 »

Witam, szukam gry na PSX, albo to może było Nintendo... no ja raczej jestem pewien że PSX.

Ale jedyne co pamiętam z tej gry to fakt, że był to rodzaj survival-horroru. Gra toczyła się w pociągu przez pewien czas, to znaczy był to jakiś poziom, z tego pociągu może trzeba było uciec... tam zabijało się zombie. Ale nie wiem, czy pociąg jechał, czy stał na stacji.

Wszelkie pomysły pisać, może to będzie ta gra ! :) ja zawsze myślałem że to Resident Evil bo mi tak starszy brat mówił ale mi się wydaje że to nie to... chyba że się mylę? Oświećcie mnie ;D

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

Może któraś z tych : - Resident Evil Survival (widok z pierwszej osoby, był bodajże event w pociągu).
- Któraś z części Alone in the Dark (grałem tylko w 4)
- Silent Hill ( jest tylko 1 na psxa, ale to raczej nie to, bo tam pociągu żadnego nie było).
- Resident Evil 2 (tam pod koniec drugiej płyty claire była walka w pociągu).
- Resident Evil 3 (tam też był epizod w pociągu, trzeba było włączyć lub nie włączać hamulec ręczny).
- Seria Clock Tower (w to jeszcze nie grałem, ale już niedługo)
- Seria Dino Crisis (również nie grałem długo, jakieś 15 minut).
- Seria Parasite Eve (grałem w dwójkę, prawie całą przeszedłem pociągu tam nie kojarzę. A w jedynkę nie miałem okazji grać).
- Galerians (grałem, pociągu tam nie kojarzę).
- Dark Tales : From the Lost Soul (jeszcze nie grałem)
- Juggernaut (nie grałem)
- Martian Gothic: Unification (nie grałem)
- Chaos Break (nie grałem)
- Evil Dead : Hail to the King (nie grałem)
- C-12 Final Resistance ( tam był epizod w pociągu)
- Countdown : Vampires (nie grałem)
"Hey, would you say I
became a hero?"

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

Resident evil 0 (zero) na nintendo game cube. Gra zaczyna sie bodajże wlasnie w pociagu
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Dobra dobra w porządku, tylko że ja nigdy w życiu nie miałem pada od Nintendo Gamecube w ręku :!: :?: :?: :zly: a może to było to tylko nie pamiętam... no ja mały można powiedzieć wtedy byłem ;D . Głowy nie dam, ale wygląda bardzo podobnie i właśnie kojarzy mi się, że gra ZACZYNAŁA się w pociągu :zly:

Ale możliwe bardzo że to było to, swoją drogą nawet jakieś pół roku temu oglądałem gameplay z tej gry i nic mi nie światło (?).

Temat do zamknięcia, dzięki za pomoc :D

ODPOWIEDZ