Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Szukam gry Premier Manager 09

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Szukam gry Premier Manager 09

Post autor: Jason66 »

Bez owijania w bawełnę, szukam gry Premier Manager 09 na PlayStation 2. Był jakiś torrent ale to tak masakrycznie wolno idzie, że po pół godzinie i tak 0.0% miałem. Są jakieś linki, ale powygasane...

Z góry dzięki ;D

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

http://www.emuparadise.me/Sony_Playstat ... It)/154095

Co prawda jest to wersja 08. Ale nowszej nie znalazłem.
Zajmuje około 40mb.
Pozdrawiam
"Hey, would you say I
became a hero?"

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

A ja w zasadzie znalazłem jakiś obraz z Premier Manager 09 i po ściągnięciu on waży 1,05 GB tylko nie pamiętam żebym ściągał i nie wiem bo może przerwałem pobieranie a powinien ważyć więcej... może po jakiejś bibie i film mi się urwał :) ale już obraz wypakowany jest O_o da się jakoś sprawdzić czy nie wybrakowany jest czy coś? :/ nigdzie nawet nie pisze ile taki obraz waży...

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

@Jason66 spróbuj zamontować wirtualny obraz płyty w Deamon Tools, jak nie wyskoczy że obraz jest uszkodzony przy próbie jego otwarcia to znakiem tego ze pobrałeś dobry. W ostateczności pobierz, skonfiguruj emulator PCSX2 na PC i spróbuj odpalić ten obraz przez emulator. Jak wyskoczy błąd, lub wcale się nie odpali (jeżeli dobrze skonfigurujesz emulator na PC) to będziesz wiedział czy dobry obraz pobrałeś. Innych opcji jak sprawdzić nie znam.
"Hey, would you say I
became a hero?"

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Jak zamontowałem w DT no to nic nie wyskoczyło, ale pokazało że się zamontowało. Tylko że w Komputerze nic się nie pokazuje. Pozostaje pobrać emulator, dz za odp.

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

J@ason66 dziwne bo nawet jak nic Ci nie pokazało to powinneś muc otworzyć zamontowany obraz przez mój komputer opcją otwórz (prawym przyciskiem myszy).
Ja miałam tak parę razy że mi samo gry z psxa nie otworzyło. I musiałem ręcznie sprawdzić czy płytę dobrze zamontowało.
No emulator to będzie najlepszy sposób sprawdzenia tej gry którą masz.
Tak jak pisałem, jeśli ci jej nie odpali to znakiem tego ze obraz płyty jest wybrakowany.
Tylko musisz dobrze emulator skonfigurować.
Mi na Windows 7 obraz oryginalnego MGS 3 które posiadam odpalił bez problemu jak zgrałem go Alkoholem 120%
Tylko grać się nie dało bo na Direct 10 mi PC nie wyrabiał.
Po intro gra cięła się niemiłosiernie.
A nie chce mi się pobierać pakietu DirectX pod Windows 7 żeby Direct 9 mi działał poprawnie.
I tak kupię chyba w tym miesiącu PS2 bo za 100 zł mogę wyrwać z padem, kartą itp.
No dobra to tyle z mojej strony. Pozdrawiam
"Hey, would you say I
became a hero?"

ODPOWIEDZ