Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Potrzebny tytuł gry

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Piedro19b
-#
Posty: 2
Rejestracja: wt 14 paź, 2014 21:27

Potrzebny tytuł gry

Post autor: Piedro19b »

Witam, jestem tutaj nowy (od dzisiaj).
Poszukuję pewnej gry z dzieciństwa z PSX. Jest to gra 3D, w której gra się facetem ciemno ubranym (jak dobrze pamiętam, coś jak w stylu ninja), widok postaci był z 3 osoby (zza pleców bohatera). Chodziło się przede wszystkim po zamkniętych pomieszczeniach i biło przeciwników bronią, którą znajdowało się w skrzynkach. Była to broń palna lub również pałka.
Gra była przechodzona liniowo, poniżej podam kilka rzeczy charakterystycznych tej gry:
1. Nasza postać potrafiła robić salto do tyłu.
2. W 1 planszy jako bossem do pokonania by kowal mutant.
3. W innej planszy na koniec zjeżdżało się w dół gdzie był boss, którego podrzucało się mięso i gdy je jadł to trzeba było w niego strzelić by się zadławił (w ten sposób tracił życie).
4. W dalszej części gry po wybraniu jednej z dwóch możliwych dróg, był duży dinozaur w holu, po bokach były windy i beczki.
5. Nie raz by gdzieś się dostać, trzeba było złapać się drabinki na suficie i iść wzdłuż niej.
Myślę, że wystarczy tyle opisu by ktoś podał tytuł tej gry.

A przy okazji szukam tytułu jeszcze jednej dość małej gierki z PSX, gdzie byliśmy białym ludzikiem. Gra 2D, widok był jako przekroje pokoi (pomieszczeń) i szuka się ukrytych pieniędzy (np. w szafce, za łóżkiem, w lustrze itd.) Trzeba było znaleźć te pieniądze przed komputerem, a następnie uciec z tego domu i samolotem szru... ;) Tą gierkę jak grałem u wujka lata temu była na tej samej płycie co Command Conquer Red Alert (jeśli to ma znaczenie). Pozdrawiam serdecznie;)

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

A to nie będzie któraś z części gry MediEvil?
Na moje oko cześć 2 MediEvil.

Bo podobnie z tymi drabinkami, dinozaurem było.
Mam nadzieję że pomogłem.
"Hey, would you say I
became a hero?"

Piedro19b
-#
Posty: 2
Rejestracja: wt 14 paź, 2014 21:27

Post autor: Piedro19b »

Nie, zdecydowanie nie;)
Poza tym co napisałem, to w MediEvil'u widok z 3 osoby jest daleki i można kamerką obracać. W mojej grze poszukiwanej, widok był bardzo bliski zza pleców i wydaje mi się, że nie można obracać było samej kamery.

ODPOWIEDZ