Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

wormsy

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

pawcio425, no to kolego - ja już nie pomogę. O ile wiem LukasTe ma PSP (?)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

henioo
-#
Posty: 1
Rejestracja: czw 19 mar, 2009 17:47

Post autor: henioo »

Witam poszukuję Worms Psx NTSC-J SLPS -00547 może być rip
lub Worms PAL SLES-00336 może być rip

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Dlaczego akurat SLPS -00547 lub SLES-00336 jeśli można wiedzieć? Google nic nie znalazły (tzn z tymi numerkami)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

hm.. zastanawiające, po co mu wer. jap.?, ale on tą prośbę nie tylko u nas wrzucił.

* SLUS-00336 : Worms - NTSC-U
* SLES-00119 : Worms - PAL
* SLES-00336 : Worms - PAL
* SLPS-00547 : Worms - NTSC-J
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Lee2
-#
Posty: 91
Rejestracja: ndz 22 lis, 2009 09:43
Kontakt:

Post autor: Lee2 »

Widzę pytanie pawcio425 więdz może wtrące :D No niestety też miałem problem z grą worms armageddon na psp :D niestety problem tkwi w tym że ta gra może nie iść wogóle na psp :D poprostu psp mimo iż ją odpali to menu się nie pokaże i gra nie pójdzię. Jest pewna lista gier z psx które da się odpalić na psp i z tego co pamiętam to wersja Armageddon nie była na tej liście, była ale World Party, tak więc może w taczęśc sobie zagrasz. Co do Armageddonów sprawdź jeszcze jaki masz system pliku tej gry PAL czy NTSC, ogólenie system PAL w większości gier mi odpaliło na psp ale gdzie czytałem na stronach psp o grach na psx to wszędzie podawano że najlepiej obsługuje gry z systemem NTSC. Tak więc możesz się jeszcze pokusić żeby ściągnać sobie armageddony w NTSC i przekonvertować. :mrgreen:

ODPOWIEDZ