Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Poszukuję gry :)

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

rubik3x3
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 30 lis, 2014 17:38

Poszukuję gry :)

Post autor: rubik3x3 »

Witam wszystkich. Od dłuższego czasu poszukuję gry na PSX. Była to pierwsza gra jaka kupiłem w dzieciństwie i za chiny nie mogę sobie przypomnieć jej tytułu i nawet z pomocą wujka Google nie mogę nic znaleść nawet screena lub zdjęcia okładki. Musiała być mało popularna ale była ekstra.

Wyglądała następująco:
Gra toczyła się na małej kwadratowej arenie, było wiele postaci do wyboru i odblokowania, każda miała inną zdolność, np. w pierwszej arenie walczyło się z gościem co miał chyba żółtego irokeza dużego i jego zdolność polegała na szybkim bieganiu, gdy się używało tej zdolności biegł szybko i zostawiał ogień za sobą. Była tez taka dziewczyna co skakała wysoko, i taki koleś co odpychał albo przyciągał o ile dobrze pamiętam.
Sama walka polegała na zajmowaniu swoim kolorem takich okrągłych portali, jak sie tam odpowiednią ilość przejmowało to się wygrywało, były też pomoce do wzięcia typu szybkie bieganie dla tych postaci co go nie mieli jako skila. Ostatnim przeciwnikiem był chyba taki robot. Na okładce była ta postać z żółtym irokezem co tak palił podeszwy na prędkości.

Proszę pomóżcie ! :-(

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Na ilu graczy?
Obrazek

rubik3x3
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 30 lis, 2014 17:38

Post autor: rubik3x3 »

O ile się nie mylę można było grac od 2 do 4 na pewno na 2 co do reszty nie mam pewności bo tylko z jednym kolega w to grałem.

ODPOWIEDZ