Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Worms World Party- prace nad spolszczaniem

działalność użytkowników na rzecz konsol SONY, projekty, plany, inicjatywy

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Worms World Party- prace nad spolszczaniem

Post autor: Witold »

Jak sami pewnie wiecie(lub nie :D) mamy małą grupkę zajmującą się spolszczaniem gier. Tak więc razem z Deekinem rozpoczęliśmy pracę nad grą Worms World Party. Aktualnie mamy znalezione pliki z kilkoma rzeczami, lecz wydaje mi się, że nie jest to wszystko. Plików jest sporo, rozebrałem tylko jeden, iż jest to na prawdę duża, i ciężka praca, co może wyjaśnic fakt, że nie zaczęliśmy się zabierac za Metal Gear Solid. Oczywiście ludzie, którzy należą do naszej ekipy proszę o kontakt ze mną przez gg, iż jesteśmy grupą, a 2 nie będzie tylko pracowac :D. Oczywiście ciągle przydadzą nam się nowe ręce do pomocy, zarówno tłumaczy jak i tych, co posiedzą przy plikach(taki ja). Starą zasadą wersje beta tłumaczenia nie wysyłamy do sieci(jeżeli kogoś przyłapiemy, delikwent w nagrodę wylatuje z grupy dożywotnio, oraz prace zostają wstrzymane do odwołania, nawet jeżeli zostałoby do przetłumaczenia jedno słowo.). Wszystkich prosimy o cierpliwośc

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Brawo! Życzę miłej pracy. ;) Niestety nie mam teraz zbyt dużo czasu, a jeszcze pracuję nad solucją do Tai Fu więc jak narazie nie oferuję pomocy. Obiecuję że wkrótce się to zmieni... :D A do tego czasu chylę czoła ;-)
P.S. dobrze że są jeszcze ludzie kórzy nie pozwalają zapomnieć o PSXie. Pozdrawiam.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Na ten moment znalazłem trochę plików, niestety są też zaszyfrowane, tak więc szybko nie ruszymy, ale jest dobrze :P.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Witam. Skończyłem solucję do tai fu. Zgłaszam się na translatora. Możecie podsyłać teksty. Narazie niewielkie, jak mi dobrze pójdzie to większe. :D
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Aktualnie mam problem z rozszyfrowaniem pewnych plików, muszę znaleźć jakieś kontakty :D

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ok.
P.S. mógłbyś mi podać jakąś stronę dotyczącą spolszczania gier? Chodzi mi o poradniki od a do z. Co i jak i gdzie oraz czym. I jeszcze jakieś poradniki jak obsługiwać sNES editor, lub HexEditor, gdyż chciałbym się tego nauczyć. Oczywiście wiem że to nauka na wiele miesięcy ale i tak chcę to robić. Wtedy mógłbym pomóc w grzebaniu w plikach itd. :-)

[ Dodano: Pon 20 Wrz, 2010 18:46 ]
A Witold, co byś powiedział na podłożenie głosów? :D

Jest to możliwe i skoro już masz rozłożoną grę to chyba możnaby spróbować.
W końcu Worms to śmieszna produkcja wiec można by się dobrze przy tym bawić.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

ExGamer, Dobry pomysł, lecz można też dodać głosy z wersji komputerowej, tak, aby zachować oryginalność produkcji :D

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Witold, racja. można spróbowac.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
leander
-#
Posty: 5
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 11:59

Post autor: leander »

Może umieścicie jakieś obrazki odnośnie tego projektu? No i na czym polega generalnie twój problem z [pewnymi pliczkami]? Jeśli się dobrze domyślam, to chodzi ci o technikalia?

ExGamer - to chyba kurs dla ciebie: http://grajpopolsku.pl/articles.php?article_id=18

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

leander, czytałem ten artykuł. Pracuję nad pewną grą, ale nbarazie szczegółów nie zdradze, gdyż mam obawy czy skończę ten projekt.

Dwa ostatnie filmiki pomohgły mi najbardziej.
http://www.youtube.com/user/KochatakGroup
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
leander
-#
Posty: 5
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 11:59

Post autor: leander »

I ja również tłumaczę jedną grę na PSX. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony wt 28 wrz, 2010 09:59 przez leander, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

leander, a możesz zdradzić jaka?
Ja nie podaję szczegółów, gdyż nie chcę być zbluzgany jak Browar, który niby spolszcza Xenogears. Jak będę pewny ukończenia projektu to podam info.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
leander
-#
Posty: 5
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 11:59

Post autor: leander »

Rozumiem twoje obawy. Ja tłumaczę grę z gatunku strzelanki [fps] by Acclaim.
Edit: Ja tutaj jestem od lewej do prawej. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat projektu xanogears?
Ostatnio zmieniony sob 13 lis, 2010 13:52 przez leander, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

leander, no to ja życzę powodzenia. mam nadzieję że i ja również doprowadzę swój projekt do końca. Co do Graj po Polsku to serwis uważam za całkiem dobry, ale jest tam kilka rzeczy, których nie powinno się znalkeźć. mianowicie atmosfera, mmi wydawało sie ze kazdego chcacego sie dołaczyć do jakiejs grupy trakrują z ogromnym dystansem i izolują go oraz patrzą na rece. Co widać na twim przykładzie leander. Chodzi mi tylk oo patrzenie na ręce. :D
Nie uważam forum Hon'yaku za udane. owszem jest fajne, ale tylko dla tych co już sie znają, gdyż za głupie stwierdzenie nieźle zjadą.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
leander
-#
Posty: 5
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 11:59

Post autor: leander »

Tłumaczę wyłącznie samemu. Nie ma żadnego teamu, grupy z którymi bym się wiązał.
Ostatnio zmieniony sob 13 lis, 2010 13:52 przez leander, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ