Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

PSX4droid

działalność użytkowników na rzecz konsol SONY, projekty, plany, inicjatywy

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

PSX4droid

Post autor: ExGamer »

Cześć.

Jako że nie próżnuję w te wakacje (znaczy pracuję) postanowiłem kupić sobie nowy telefonj, gdyż stara wysłużona motka V3 już swoje przeszła (o Avili nie wspomnę bo to szajs jakich mało). E końcu zdecydowałem, że będzie to telefon z Androidem, z racji możliwości. A ja lubię grzebqać w oprogramowaniu więc taki system jest dla mnie albo będzie przydatny. Tel musi mieć również ekran dotykowy, gdyż takowe uważam za mega wygodne. Cenaq też niezbyt wygórowana. Wybór padł na Samsunga Spica. (nie pamiętam numerków a nie chce mi sie sprawdzać).

Jednak ten telefon ma jakieś bugi jeśli chodzi o 3D. Czy ktoś ma ten tel i mógłby sprawdzić jak u niego sprawują się gry na emu?

Odbiegłem od tematu... Czy ktoś ma i używa tego emulato0ra? Jeśli tak to jak działa?


Dorzucam listę kompatybilności sprawdzoną przeze mnie:

MOTOROLA Milestone (800Mhz)


Resident Evil działa trochę wolno i dźwięk przycina, poza tym ok. Bez bugów graficznych.

Harvest Moon nie działa

Crash Bash działa ale klatkuje strasznie. Na oko jakieś 10 FPS.

Sony Ericsson Xperia X8 (600MHz)

Tekken (działa dobrze sporadyczne zwiechy)
Rayman 2 (działa dobrze sporadyczne zwiechy)

Sukcesywnie będę dodawał gry, jeśli tylko je sprawdzę. :D Proszę o wpisywanie sprawdzonych przez siebie gier na różnych modelach telefonów.

PIERWSZY POST BĘDZIE NA BIEŻĄCO EDYTOWANY
Ostatnio zmieniony ndz 30 paź, 2011 07:28 przez ExGamer, łącznie zmieniany 1 raz.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

No to będę pierwszą osobą która wypowie się w tym temacie (CHURA) :)
A teraz na poważnie pobrałem zainstalowałem na fonie zagrałem
grałem w rayman 2 i w tekkena
wynik gry od czasu do czasu miały jakieś ścinki nie było to jakieś krytyczne a po prostu w pewnych momentach gra się potrafiła zatrzymać na 1 sekundę góra 2 albo takie małe ścinki ze gry nie chodziła płynnie lecz to pewnie wina fonu
Xperia X8 android 2.2
no ale tylko testowałem specjalnie dla ciebie :) nie pograłbym i tak ponieważ fonik multitouch'a nie posiada więc albo chodzenie albo walka :( jedno i drugie w tym samym momencie odpada
Obrazek

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Graj w jakieś strategie nie wymagające "moltitoucha". Na razie nie sprawdziłem innych gier, gdyż po prostu nie było chęci. Ale ponoć wyszedł nowy emulator PSXa. Bodajże FPSe i numerki. Ten emulator również sprawdzę i mam nadzieję, że będzie działał lepiej niż PSX4Droid. Jeśli nei będzie działał to pozostaje przenieść się na lepszy telefon niż Motka. :/
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

dobra nie ma problemu moge strategie sprawdzac ale się wezme za ff7

EDIT:
Sprawdziłem ff1 po japońsku (chyba albo po chińsku) gra się fajnie :) brak zawiech lub innych pierdół




O i jeszcze dodam ze jeżeli ktoś ma x8 to nie polecam gier zręcznościowych ani tych w 3d te w 3d się tną a telefon nie ma multitiucha więc zręcznościowe odpadają ale można podobno jakoś zrbić mt w x8

Dobra wiem ze odkopuje temat ale :) za bodajże 3-4 dni otrzymam nowy telefon a dokładnie Lg L7 więc będę teraz testował masę gier telefon posiada dobry procesor multitouch i androida więc już pobieram kilka gierek :P
Ostatnio zmieniony pt 04 lis, 2011 17:32 przez markomen1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Sorry za długą nie obecność ale nie ważne do tematu

Mam telefon LG L7 (P700)

Parametry
Procesor 1GhZ
RAM 512
emulator PSX4Droid

Lista gier ogranych na emulatorze z dzwiękiem

Silent Hill
Rayman 2
Tekken 3
Spyro 3
Final Fantasy 7
i Mortal Kombat 2

Rezultat no zaskakujący bez żadnych lagów ;) spadków FPS czy czegoś innego listę gier będe powiększał :)
Obrazek

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

Witam. Ktoś może testował jakąś część Resident Evil na HTC Desire? Bo planuje próbować pograć w RE3 na tym foniku. Procesor ten Desire ma w miarę, no napewno lepszy niż X8 i Milestone.
Zdam relacje jak protestuje gry.

Edit.
Sprawdzałem RE Surviror i RE3 na emulatorze FPse.
Obydwie gry działają bez żadnych zacięc w 60 FPS.
Mam tylko lekki problem z celowaniem i strzelaniem (wciśnięcie R1+X). Gdybym mógł przestawić R1 w miejsce przycisku L1. To grać mógłbym bez problemu.
Takto muszę się lekko gimnastykować.
No ale grać się w pełni da.
-Yu-Gi-Oh Forbidden Memories (testowane na Fpse 0.11.11) grać się w pełni da, czasami Fpsy lekko spadną i dźwięk trochę przytnie ale grać się normalnie da. Uwaga! Radzę zabezpieczyć się w dobra kopię karty pamięci najlepiej z ePSXe wersji PC Bo grając ponad 3h na najnowszej wersji emulatora ePSXe pod Androida po pewnym czasie zapisać stanu gry nie mogłem z poziomu gry. Na Fpse tego problemu nie ma i karty pamięci działają jak należy. Piszę bo ktoś może mieć kiedyś podobny problem w jakiejś grze poprzez ePSXe na Androida.
To tyle ja dalej będę testować FPse na HTC Desire.
I będę co jakiś czas tutaj dopisywać.
W końcu moje kopie gier z oryginalnych gier psx się na coś przydadzą. Odkąd psxa sprzedałem tylko leżą w szafce i się kurzą.
Pozdrawiam
"Hey, would you say I
became a hero?"

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

Kolejna z testowanych gier

- Final Doom [NTSC-U] [SLUS-00331] (testowane na Fpse 0.11.11) (gra działa ze stałą prędkością 30/35 fps, procesor w Desire mam podkrecony od 245mhz do 900mhz, może to dlatego. Mógłbym podkręcić do 1 GHz ale po co? Grać w DOOMa się da. Dźwięk nie laguje.
Kolejna gra do testu to:

- Simpsons Wrestling [NTSC-U] [SLUS-01227]


Jak będę miał czas to się tym zajmę. Póki co sobie odpuszczę. To tyle z mojej strony.
"Hey, would you say I
became a hero?"

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

Kolejna testowana gra.
- Rayman [SLUS-000.05] z emuparadise (testowane na emulatorze Fpse 0.11.11 gra działa płynnie ale dźwięk tnie jak dla mnie grać nie idzie).
Testowałem również tą grę na emulatorze EPSXe w wersji 1.9.19 na ustawieniu pluginu software (obsolete) i gra chodzi normalnie. Dźwięk nie tnie i grać się normalnie da. Swoją drogą dziwne ze Fpse nie radzi sobie z tą grą. Bo jest w 2d, no ale cóż.
Za jakiś czas biorę pod test jakaś bijatyke może Tekkena?
To tyle z mojej strony.
"Hey, would you say I
became a hero?"

ODPOWIEDZ