Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Namco NeGcon [kontroler PlayStation]

działalność użytkowników na rzecz konsol SONY, projekty, plany, inicjatywy

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Namco NeGcon [kontroler PlayStation]

Post autor: Ostry96 »

[center]Obrazek
[/center]

Namco NeGcon czyli kontroler do PlayStation

Cóż można powiedzieć bądź napisać o tym fantastycznym kontrolerze?
Dużo. Ojj taaaak :3
Obrazek
Obrazek
Po pierwsze wygląd,
przypomina taką zabawkę - nieco kolorowa ale nie czarna.
Przypomina, przynajmniej mi, taki pad od Nintendo.
Obrazek

Co potrafi,
potrafić to umie dużo!
Rewelacyjnie gra się na nim w gry wyścigowe typu Need For Speed III czy Gran Turismo 2.
Dlaczego?
Dlatego że da się obracać całym padem!
jako skręcanie w grach wyścigowych - odpowiada właśnie obracanie tego pada!
Grywałem na nie jednej kierownicy do gry lecz taki wynalazek Namco jest znacznie lepszy!
Obrazek
Lepiej. Jak każdy zapewne wie, pady od klasycznego PSX'a, po naciśnięciu klawisza gazu - czyli najczęściej :x: - pojazd jechał na najwyższych obrotach. W tym kontrolerze tak nie jest, klawisze I i II działają podobnie jak w DualShock'u 2 bądź DualShock'u 3 - tylko są znacznie większe.
ObrazekObrazek

Kompatybilność,
co z tego że masz taki pad skoro gra ma w ustawieniach tylko widoczną konfigurację na pada?
Nic z tych rzeczy!
Przykładowo NFS III - po wpięci pada, automatycznie zmienia ustawienia na takie by pasowały pod pad NeGcon, i co bardzo fajne - da się je zmieniać.
Jednakże kontroler NeGcon został stworzony tylko do gier wyścigowych.
Obrazek
Na powyższym zdjęciu ustawienia zostały zmienione - w miejscu R - było I a w miejscu L było II, i na odwrót.

Długość kabla,
niestety nie różni się niczym od przeciętnego DualShock'a jedynki.
Obrazek
w sumie zawsze mnie zastanawiało czemu Sony bądź inna firma robiąca kontrolery dla PlayStation nie wpadła na pomysł by te kable zrobić odrobinę przynajmniej dłuższe... do czasu PlayStation 2.

Szybkość reakcji,
działa... bardzo dobrze ^^... żadnych opóźnień w skręcaniu itp.
Jednakże póki odpowiednio w ustawieniach nie skonfiguruje się kontrolera - podczas wyścigu może się wydawać że słabo skręcamy.

PlayStation 2 i PlayStation 3
Dla właścicieli PS2 i PS3 nie jest za dobrze - gierki na te konsolki niestety nie mają już wsparcia dla tego pada, tym bardziej PS3. Może były gry które są kompatybilne - nie wiem - nie znalazłem takich przynajmniej.

Podsumowując,
masz kierownice do PlayStation? Sprzedaj ją i szukaj tego bajeru, bo naprawdę warto, jednak ceny tego są znacznie wyższe z powodu rzadkości na rynku.



Copyrightˆ Ostry96 2011
Kopiowanie zdjęć czy tekstu zabronione
Specjalnie dla ŚwiatPSX

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ogólnie to spoko tekst, ale nie bez wad.
potrafić to umie dużo!
Coś to zdanie jest źle skonstruowane. Raczej powinno być: To dużo porafi! ...
SCEE™

ODPOWIEDZ