Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Gameplay-e z PSX

działalność użytkowników na rzecz konsol SONY, projekty, plany, inicjatywy

Moderator: Moderatorzy

KuKiii9
-#
Posty: 9
Rejestracja: czw 12 lip, 2012 15:42

Gameplay-e z PSX

Post autor: KuKiii9 »

Witam was wszystkich bardzo serdecznie.
Ja jestem KuKi i chciałbym przybliżyć (zwłaszcza młodszym osobom) konsolę PSX i doskonałe gry jakie były na nią wydawane. ( Wy możecie mi w tym pomóc )
Sam jestem rocznikiem 92 i otrzymałem tą konsolę na komunię co było najlepszym prezentem jaki mogłem dostać.

Na YT jestem dwa miesiące jednak żadna z gier, które wrzucałem nie sprawiła mi tyle frajdy co którakolwiek z Playstation One. właśnie dziś wrzuciłem pierwszy odcinek z CRASH TEAM RACING i chciałbym was zaprosić do obejrzenia.
Najważniejsze dla mnie będzie to abyście wskazali gry które najbardziej zapadły wam w pamięci i w, które najchętniej graliście.
Potrzebuję współpracy :)

http://www.youtube.com/watch?v=IgWCCLFh2_U
Zapraszam !

xzer0

Post autor: xzer0 »

Fajnie by było gdybyś nakręcił serię "najlepsze z najlepszych" na psx. Utrzymuj to.

KuKiii9
-#
Posty: 9
Rejestracja: czw 12 lip, 2012 15:42

Post autor: KuKiii9 »

No ogólnie sama frajda wrócić do tych czasów... przejściówkę z ps na usb zamówiłem także padem będe jechał :D

A masz jakieś ciekawe tytuły - najlepsze?

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Wybierz klasykę np. gta, spiderman, rayman, tekken. Może nie jest to jakaś klasyka ale mi te gry podeszły. Sam chciałem nagrywać z psx ale nie mam psx'a

KuKiii9
-#
Posty: 9
Rejestracja: czw 12 lip, 2012 15:42

Post autor: KuKiii9 »

Ja mam... ale nie będę kupował nagrywarki hd za 600zł ;) Ten materiał jest z emulatora ePSXe.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Nagrywaj nagrywaj ^^ Pokażmy że w Youtube'owej spoleczności jest nas wielu, tych pasjonujących się konsolami ;) Sam niedawno dałem Ci suba (Cyva1996) :P


Co do gier, to na początek mógłbyś wziąć pod lupę jeden z najlepszych (jak nie najlepszy) tytułów na szaraczka, czyli Metal Gear Solid... Ta gra wyjątkowo przyciągnęła mnie do szaraka i na samą myśl o niej mam dobre wspomnienia :)
SCEE™

KuKiii9
-#
Posty: 9
Rejestracja: czw 12 lip, 2012 15:42

Post autor: KuKiii9 »

No pamiętam Cię :D

Właśnie fajnie by było jakby wszyscy się zjednoczyli i pokazali, że konsolowcy istnieją : ) (mam gdzieś suby... chodzi o świadomość, że te stare gierki miały i nadal mają "duszę")

Metal Gear Solid... wypas... ale musiałbym mieć stałych widzów, którzy by się w to wczuwali a tak to jak się na ekranie mało dzieje, a MGS to skradanka wiec mało odsłon...
Trzeba dać kopa na YT !
Poszukuje takich własnie tytułów... mocnych... co nie można oderwać wzroku.
Jak znajdziesz coś napisz ;)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Mocne? Moje ulubione to choćby Resident Evil 3 Nemesis, Quake 2 (hehe, nie trudno się domyśleć), Donald Duck Quack Attack (wbrew pozorom niezła gierka. Dobra na jeden z pierwszych gameplayów, bo przejście jej na 112% czyli max, nie zajmie Ci dłużej niż 10 odcinków ;P )...

No i jest jeszcze jedna giera, w której grywałem tylko Demko, ale była przeepicka. Niejaki "Ape Escape" :)
SCEE™

xzer0

Post autor: xzer0 »

Polecam Medal of Honor'y. Obie części. Potężna dawka humoru i wciągający gameplay. O Gran Turismo nie muszę chyba wspominać. Jak "masz łeb" do RPG to Final Fantasy. Resident'y jest tego spoooro.....

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Potężna dawka humoru
Humor w grze wojennej? Coś ciekawego ^^


Btw. tak propos klimatów RPG i Residenta... To polecam Parasite Eve.
SCEE™

KuKiii9
-#
Posty: 9
Rejestracja: czw 12 lip, 2012 15:42

Post autor: KuKiii9 »

Mocne... w sensie akcja, ciekawa fabuła, odróżniająca grafika tak jak Crash (bajkowa) :D
Resident sie nie nadaje i inne horrory :D

Medal of Honor... fajna gierka, ale o czym przy niej gadać ? o wojnie :D?
No chyba żebym z kimś ogarniętym na temat PSX gadał w czasie nagrywania... całkiem fajnie by mogło wyjść.

Ape escape - dobry pomysl : )
Gran turismo... może z 2 odcinki zeby pokazac klasyka... ale przechodzić to bez sensu czyz nie ? : )
Donald Duck Quack Attack - nie grałem, ale fajnie sie prezentuje :) Moze zaciekawić.

O platformówki jakieś !

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Słuchajcie mozna założyć na YT wspólny kanał tak jak ma np. niekryty krytyk w zjednoczonej republice gier :D

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

O platformówki jakieś !

Na myśl przychodzi mi tylko jedna b.dobra giera... "Tombi aka. Tomba!" :)
SCEE™

KuKiii9
-#
Posty: 9
Rejestracja: czw 12 lip, 2012 15:42

Post autor: KuKiii9 »

Czekam na przejściówkę :)
Narazie wybrałem Jackie Chan Stuntmasters- dlaczego ? Ciekawy sposób bijatyki, śmieszne scenki oraz śmieszny wygląd... no i do tego ciekawe odgłosy. Rodem z filmów o Chanie : )

ODPOWIEDZ