Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Szukam osób chętnych do testów spolszczeń

działalność użytkowników na rzecz konsol SONY, projekty, plany, inicjatywy

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ikskoks
-#
Posty: 25
Rejestracja: sob 19 lut, 2011 20:54
Kontakt:

Szukam osób chętnych do testów spolszczeń

Post autor: ikskoks »

Już od jakiegoś czasu działam na polskiej scenie tłumaczeniowej. Zajmuję się głównie robieniem spolszczeń do gier na playstation 1. Chciałbym robić to jak najlepiej, jednak byłoby mi łatwiej gdyby ktoś czuwał nad moimi projektami. Szukam osób, które dobrze znają się na ortografii oraz interpunkcji. Same testy nie wymagają większego wysiłku. Wystarczy przejść całą przetłumaczoną grę od początku do końca, znaleźć wszystkie literówki, zapisać je na kartce lub w notatniku i zgłosić je do mnie. Jeżeli jesteście w stanie zrobić coś takiego, to pasujecie idealnie do współpracy ze mną ;p

Więcej o moich projektach możecie poczytać na stronie http://ikskoks.grajpopolsku.pl/news.php

Zainteresowanych ofertą proszę o kontakt:
e-mail: ikskoks@gmail.com
gadu gadu: 5690946

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Hej.
Zgłaszam się na testera Spyro, ale dopiero od września, kiedy rozpocznie się rok szkolny, bo nie odpowiadam za systematyczność moich prac w wakacje. ;)

PS kibicuję mocno projektowi i chętnie nawiązałbym większą współpracę przy innych projektach (o ile takowe będą, a pewnie będą ;) ) .

Pozdrawiam.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
kerm
-#
Posty: 224
Rejestracja: śr 04 sie, 2010 19:46
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: kerm »

Też byłbym chętny do testów tego Spyro :)
Pomogłem daj +

Polecana strona:
--> https://facebook.com/DobryNaciag <--
PlayStation SCPH-7002
PlayStation 3 320GB
PlayStation Portable 3004 6.60 PRO-B10.fix1

Awatar użytkownika
ikskoks
-#
Posty: 25
Rejestracja: sob 19 lut, 2011 20:54
Kontakt:

Post autor: ikskoks »

Wszyscy testerzy Spyro zostaną poinformowani o ukończeniu tłumaczenia. Na razie nie ma czego testować. ;p

A najnowsze info o postępach jest zwykle na facebooku https://www.facebook.com/Ikskoksgrajpopolskupl

xzer0

Post autor: xzer0 »

Medievil 2 nie chce ruszyć na konsoli. 0 błędów, działa na emulatorze. Nagrana w prędkości 10X (niżej się nie da), ale chyba za nowa nagrywarka. Za szybko wypala CD.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

10x nie jest złe, sam z tą prędkością nagrywam na PSX i wszystko działa. A że nagrywarka szybko nagrywa to nic złego. Bo teraz nagrywarki nagrywają szybciej i dokładniej niż te sprzed 5-10 lat ;) Także nie winiłbym nagrywarki
SCEE™

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Obadam tego Medievila najpóźniej do poniedziałku.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
ikskoks
-#
Posty: 25
Rejestracja: sob 19 lut, 2011 20:54
Kontakt:

Post autor: ikskoks »

Panie i panowie, mam dla was pewną propozycję. Chcielibyście uczestniczyć w tworzeniu dubbingu do MediEvila?

Tutaj więcej informacji: http://www.playstationforum.pl/t-mediev ... ksa?page=2

A tu mała próbka: http://www.youtube.com/watch?v=NuDIpEQC ... ture=g-upl

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Siema ikoks mam pytanie jak zrobić takie spolszczenie tylko że do gry resident evil 3 jak byś poweidział był bym wdzięczny//Sry za oftopica
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

ikskoks, ja jestem chętny do dubbingu. Tylko sprzętu nie mam rewelacyjnego. (próbki w temacie dubbingu Fallouta na GPP)
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
ikskoks
-#
Posty: 25
Rejestracja: sob 19 lut, 2011 20:54
Kontakt:

Post autor: ikskoks »

Birkin_Pl pisze:Siema ikskoks mam pytanie jak zrobić takie spolszczenie tylko że do gry resident evil 3 jak byś poweidział był bym wdzięczny//Sry za oftopica
Wszystkie poradniki o robieniu spolszczeń są na grajpopolsku, a jeśli mówimy konkretnie o resident evil 3, to jest pewna przeszkoda w zrobieniu tłumaczenia do tej gry, mianowicie nie ma tam podpisów w dialogach. Teoretycznie jest możliwość dorobienia tych podpisów, ale ja nie mam do tego odpowiednich możliwości technicznych. Jedyną opcją byłoby podłożenie dubbingu. Teraz próbuję zrobić coś takiego z MediEvilem.
ExGamer pisze:ikskoks, ja jestem chętny do dubbingu. Tylko sprzętu nie mam rewelacyjnego. (próbki w temacie dubbingu Fallouta na GPP)
Z tym dubbingiem to bardzo świeży pomysł. Na razie mamy małe problemy z organizacją wszystkiego. Muszę stworzyć jakiś temat, aby zebrać wszystkich chętnych w jednym miejscu. W którym poście są twoje próbki?

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

2ga strona post chyba 5. ;)
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
ikskoks
-#
Posty: 25
Rejestracja: sob 19 lut, 2011 20:54
Kontakt:

Post autor: ikskoks »

ExGamer pisze:2ga strona post chyba 5. ;)
"Chcesz coś kupić?" to mnie rozwaliło ;p
I tak twoja próbka jest 10 razy lepsza od mojej. Do jakiej postaci chciałbyś podkładać głos?

Ktoś jeszcze chciałby się zgłosić?

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

ikskoks, Hehe. Starałem się aby wyszło jak najlepiej, ale niestety jakość mojego mikro pozostawia wiele do życzenia.

PS szczerze, to nie mam pojęcia. ;) Zdecyduj, do jakiej postaci się nadaję, a ja nagram jej kwestie najlepiej jak bd potrafił.
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ