Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Themy PS3

pomoc, informacje i ogólnie o PS3

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Themy PS3

Post autor: ExGamer »

W tym teamcie piszcie jakie themsy macie na swojej konsoli, ktorych używacie, czy zmieniacie tapety do nich itd. W mairę możliwoście wklejajcie screeny.

To ja może zacznę:

Używam themu z Batman Arkham Asylum

Obrazek

Jest on do pobrania za free w sklepie PSStore.

Tapety nie zmieniam gdyż odpowiada mi taka jaka jest. Dźwięki wchodzenia/wychodzenia są ok, ale wyswietlane informacje w prawym górnym rogu mają białą czcionkę, a ten prostokącik również jest w części bardzo jasny, więc czasami nie można odczytać informacji. Poza tym mam wszystkie darmowe themy ściągniete na swoją konsole. Jeśli jakiś się wam podoba polećcie, gdyż nie sprawdziłem wszystkich jeszcze. Wiele z nich to chłam ale zdazają się peręłki jak ww Batman AA.

P.S. powinienem to napisać w dziale PS3 Ogólnie, ale takiego jeszcze nie ma :D
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Ja używam standardowego, ewentualnie sobie wrzuce tapete raz na jakiś czas.
Ściągnąłem sobie theme z Fear 2 Project Origin (PlayStation Store) ale niezbyt odpowiada mi. Na stronce z adresu w prawym dolnym rogu poszukam czegoś ciekawego :>
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Standardowego czyli tego z falą w tle?

Ja już bym wolał tego drugiego:
Obrazek

A teraz przerzuciłem się na ten:
Obrazek

Zmieniłem tylko tapetę na tą:
Obrazek

A swoją drogą szkoda że nie można tworzyć własnych dynamicznych themsów. Widziałem u kolegi ludzika z Little Big Planet zasuwającego w tle zamist tapety. Kurcze świetny theme, tylko płatny. A już wolę wydać na gry kasę z PSS niż na avki czy motywy.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Mam standardowego ze standardowym kolorem i standardowym wszystkim.
Wczoraj ściągnąłem kilka motywów z PlayStation Store
-Gran Turismo 5 Prologue (fajny motyw)
-World Cup (ładnie wygląda)
-Sports (zmienia się tło z jednego sportu na drugi)
-coś tam (nie pamiętam co :/ )
mam ten z GT5P
później ustawie world cup
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Fajne są też te z MotorStorma, gdyż zmieniają się tła za każdym razem. :D A theme "Nature" również jest fajny, ale tapetę ma zbyt jasną, przez co nie widać napisów, więc trzeba zmienić. Ale ikonki są ciekawe. Co do World Cup, on jest w zakładce Dynamic Themes z tego co pamiętam, a nie sądzę żeby był dynamiczny. Jak dla mnie wygląda na 100% zwykły theme. ;)
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ