Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Playstation 3 Złamane!!

pomoc, informacje i ogólnie o PS3

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Jakby ceny gier na PS3 były równe grom na PC i X360, PS3 prawie nie miało by wad. Niestety zawsze trzeba wydać dodatkowe 50zł. Na szczęście przeradza się to w jakość.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Zohan, gry an PS3 wcale nie są takie drogie. Ostatnio w MM kupiłem LBP za 39zł. Wolfenstein za 49zł i GT5 Prologue za 59zł.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Bo to są stare gry. A popatrz na gry z premiery. Np. taki Gothic 4 - na PC w dniu premiery kosztował 130zł, a na PS3 w dniu premiery będzie kosztował 230zł... A FIFA? FIFA11 w dniu premiery na PC 150zł, na PS3 230zł. Dla osłody dodam, że na X360 też jest 230zł :P
Ale przeważnie gry na Xboxa są tańsze
Ach nie mogę się doczekać dema Gothica 4 na PS3 - ściąganie pójdzie pełną parą :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Hmm. Stare czy nie i tak mają więcej grywalności niż taki Gothic. Bez urazy, ale mam oryginalną 3cześć + dodatek. I powiem szczerze. Na moim kompie ta gra to szajs. Nawet na i7 działała zależnie od konfiguracji średnio lub dobrze. Nie wliczam w to wiekowego ładowania poziomów. Dodam że Crysis chodzi bardzo dobrze. Wiec to wina twórców gry. Risen od twórców serii też mi nie podszedł. Przygoda epicka, książkowa, baaa, nawet wciągająca. Ale grze brakuje klimatu. nie ma tego wydźwięku co Wiedźmin np. Czy Wrota Baldura ze starszych. Gothic 3 mnie rozczarował. nie mówiąc o dodatku do niego. Zmierzch Bogów był wręcz fatalny. Wracając do kwestii piracenia na PS3 to nie będzie to takie proste i jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie, zanim przeciętny Kowalski, będzie mógł pograć na obrazach. Ja czekam na wydanie wersji FW od hackerów w której można odpalić Linux'a oraz homebrew. ISO loader to tylko doatek dla mnie będzie i jeśli miałbym przechodzić grę bez trofeów (co będzie na 100%) to wolałbym nie przechodzić. A hacki trofeów będą zwyczajnym chamstwem i każdy kto się tym zajmie będzie d*pą wołową a nei hackerem. Panowie troche uczciwości. Kiep. Ooo. Powiedziałem :P.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Pierwsze pirackie firmware dla PS3

Post autor: Zohan »

[center]Obrazek

W ubiegłym tygodniu hakerom z grupy fail0verflow udało się złamać zabezpieczenia konsoli Sony PlayStation 3 dzięki słabej implementacji klucza publicznego.

Wyniki ich pracy ułatwiły kolejnemu hakerowi o pseudonimie KaKaRoToKS stworzenie pierwszej, bardzo okrojonej wersji firmware’u dla PS3. Na chwilę obecną oprogramowanie nie pozwala na wiele - jest to wersja podstawowa.

Ze względu na kwestie ochrony praw autorskich KaKaRoToKS nie chce ujawniać publicznie swego dzieła. Jednakże udostępni on narzędzia, które pozwolą każdemu na przerobienie swojej konsoli. “Możesz dokonać przeróbki dowolnego firmware’u - jeśli chcesz zachować wersję 3.41, dostaniesz aktualizację 3.41. Jeśli masz już 3.55 i z jakiegoś powodu nie możesz dokonać downgrade’u, możesz uruchomić skrypt na 3.55 i otrzymasz zmodyfikowane 3.55” - tłumaczy na swoim blogu haker.

Na razie możliwości zmodyfikowanego oprogramowania nie są zbyt duże, jednakże niedługo wprowadzona zostanie funkcjonalność uruchamiania pirackich gier.

źródło: arstechnica.com

[/center]
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Zohan, słaba implementacja kodu? No weź przestań. :) Konsola najdłużej w historii opierała się piractwu. FW testowałem dzisiaj. Powiem że nie umiem na nim nic zrobić. Włącza się PS3 i tyle. Dalej nie wiedziałem co robić, więc oddałem pada kumplowi. Na jego nieszczęście on też nie wie co z tym fantem zrobić i czeka go kolejny tydzień z kosnolą

Ot taki hackier. :D
hasło do moich uploadów: 1234

xzer0

Post autor: xzer0 »

Gry na konsole są, były i będą drogie. Ta trójca bierze haracz za każdy wydany tytuł bo inaczej go by nie było. Pamiętacie demka na ps2 większość ceny to akcyza Sonego i VAT.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Mi tam cena znowu tak bardzo nie przeszkadza. Wolę kupić jedną grę na pół roku niż kolejno jendą na miesiąc. Przynjmniej mam czas ją wyekspoloatować w pełni. Do SONY nic nie mam. niech sobie pobiera nawet 80% ceny gry. Bo to oni stworzyli platformę, ale dla mnie artykuły pokroju książki, filmy i gry nie powinny by ć objęte podatkiem. Co prawda rząd staciłby na tym bardzo dużo, no ale można to podciągnąć, pod naukę... :D Ot marzenie... Nierealne...
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ