Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Upadek sieci PlayStation Network?

pomoc, informacje i ogólnie o PS3

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Upadek sieci PlayStation Network?

Post autor: ExGamer »

Ehhh SONY.

Czemu tak wiele powodów dajesz swoim użytkownikom, żeby przesiedli się na konsole Microsoftu?

Jak zapewne użytkownicy PS3 i PSN zauważyli, sieć padła kilka dni temu. Skończyły się na jakiś czas batalie prowadzone przez tą się skupiającą w samej tylko Polsce 150 tys użytkowników. Jak można przeczytać na oficjalnej stronie PlayStation, jest to spowodowane wyciekiem danych osobowych. Nasuwa sie pytanie, czy aby teraz wielu użytkowników PSN nie przesiądzie się na XBL? A jeśli tak to co to oznacza dla SONY?

Co o tym sądzicie? Jakie są wasze opinie na ten temat? Czy firma dobrze zrobiła ukrywając to info przez jakiś czas?

:arrow: http://pl.playstation.com/home/news/art ... sługi-PSN/
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

W jej rezultacie podjęliśmy decyzję o:

1) Tymczasowym wyłączeniu usług PlayStation Network i Qriocity;
CIERPLIWOŚCI

coś mi się zdaje, że za włamaniem stoją użytkownicy Xboxa :P
dawno nie odpalałem swojej konsolki, ale no fakt jak raz odpaliłem to był problem z połączeniem, ale nie przejąłem się tym ("pewnie mam problem z netem")
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Niestety ja gram na PS3 niemal codziennie i kilkudziesięciowdniuowy brak dostępu do PSN bardzo mi sie nei podoba. XboX nie ma tu nic do rzeczy. Już prędzej anonimowi i ich durny apel. Ch*j z tym, że PS3 nie da się przerobić. Mogę przynajmneij oficjalnie powiedzieć, że nie jestem piratem na PS3. :) I nie potrzebne mi żadne jailbreaki czy inne gówna. Sądzę, że PS3 nie powinno się poddać. :D jeśli PSN nie włączą w ciągu kilkunastu dni to kupuję CS Source i naparzam na kompie. :]
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
19kefir11
-#
Posty: 169
Rejestracja: pn 11 paź, 2010 23:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: 19kefir11 »

Uwaga nie polecam logować się i zakładać kont w PSN, maja straszna luki w zabezpieczeniach. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

19kefir11, nie żebym sie rzucał, ale czy wogóle da się zalogować/zarejestrować? :) Wątpię. M PS3 nawet nei łączy się z PSN. I to nie tak, że mają luki w zabezpieczeniach, tylko ktos zhackował bazę danych. :)
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
19kefir11
-#
Posty: 169
Rejestracja: pn 11 paź, 2010 23:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: 19kefir11 »

ExGamer, o lukach słyszałem z tydzień temu, ale mnie to nie interesowało bo nie używam PSN ;]

ODPOWIEDZ